Valorant yeni gelen ajanın numarası tahminen 8 olacak

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Biliyorsunuz oyuna gelen her ajanın bir numarası var. 15 ajan olmasına rağmen astra gelince kod numarası 16 oldu. "8" numaralı ajan oyunda yok. Hikaye anlatacısına sorulan bir soruda "8." ajan ne zaman oyuna gelecek sorusuna gelen yanıt az çok belli ediyor karakterin yapısını ve olayını.

1622830678581.png

"As soon as they GET back." onlar geri döndükten sonra anlamına geliyor. Bu ne anlama geliyor derseniz breeze haritasında a kısmında olan kapalı bir portal vardı. Hatırlarsanız.

1622830757933.png

Yeni karakterin bu teleport ile bir alakası olduğu belli. Ve fark ettiyseniz "8" sayısı bunun gibi portal ve zaman gibi olaylarla bağlantılı.
8 sayısına baktığımız da enlem ve boylam olarak simetrik olduğunu görebiliriz. Paralel evrenler üzerine gelecek bir ajan olarak güzel bir kod numarası. İleride gelecek güncellemede daha fazla bilgimiz olacak. @Aligatör Yeni ajan Hacker değil gibi. Az çok fikir oluşmuştur.

Pride ayına özel etkinlik ünvanlarını ve kartları almadıysanız altta bıraktığım konudan ulaşabilirsiniz.
Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
Olsun be. Belki diğer ajan hacker olur :D ama şöyle bir şey düşünüyorum. LoL oyunundaki Neeko gibi bir karakter olabilir. Takımındaki ajanların şekline geçme gibi bir pasifi/yeteneği olabilir.

Olsun be. Belki diğer ajan hacker olur :D ama şöyle bir şey düşünüyorum. LoL oyunundaki Neeko gibi bir karakter olabilir. Takımındaki ajanların şekline geçme gibi bir pasifi/yeteneği olabilir.
Ben bunu çok düşündüm. Genelde tuvalette düşünürüm bunları. Sylas oynamıştım aklıma Sylas geldi. Rakibin ultisini çalıp atabilen bir karakter gelir veya Viego gibi tamamen o karaktere bürünüp skillerini kullanabilen bir çar gelir.

Ben bunu çok düşündüm. Genelde tuvalette düşünürüm bunları. Sylas oynamıştım aklıma Sylas geldi. Rakibin ultisini çalıp atabilen bir karakter gelir veya viego gibi tamamen o karaktere bürünüp skillerini kullanabilen bir çar gelir.

Skilleri kullanmak biraz olabilir gibi. Mesela Reyna'yı öldürdün bir kere can çalma veya saydamlaşma gibi. Ama bunu ultiye koyarlar diye tahmin ediyorum. Mesela ultiye bastığımızda 30 saniyeliğine birini öldürdüğünde yeteneğini çalıyor. Güzel olurdu.

Geri
Yukarı