Valorant'a yeni gelen ajanın çok güçlü

Rakip Kayo skoru: 24/21/6
Benim Sova skorum: 14/20/9

Aramızdaki durum: 5 - 1 benim lehime ve 2 kere de asistim olmuş ondan kaynaklı. Altınlı yıldız almışım performans tablosunda ona karşı. İlk elimdi, kötü de oynadım ancak o karakterin pek zorluğunu görmedim.

Rakip kayo skoru: 24/21/6
Benim Sova skorum: 14/20/9

Aramızdaki durum: 5 - 1 benim lehime ve 2 kere de asistim olmuş ondan kaynaklı. Altınlı yıldız almışım performans tablosunda ona karşı. İlk elimdi, kötü de oynadım ancak o karakterin pek zorluğunu görmedim.

Oynamasını öğrenmiş kişi olunca ultisi ile küçük sitelara çok kolay giriyor.

Hocam canı 150 değil mi? Kafaya vurun kaçın yani ne diyeyim. Rakibi vurmak için sadece yeteneklerinize ihtiyacınız yok :)

Çok da OP değil bence. Ancak yeni bir flaş atan karakterin gelmesine sinir oldum ben. Her karakter de flaş özelliği var neredeyse.

Aiminiz iyiyse o kadar sıkıntı yaratmıyor. Üst liglerde dediğiniz kadar güçlü değil.
Dediğin gibi ben bronz olduğum için takımım genellikle skillerle kill alıyor. Mesela Raze, 20 vurmuştu 10-11 tanesini bombot ve bombayla aldı. Benim için sorun yok çat çut vuruyorum. Sorun üst lige çıkamıyorum işte takım yüzünden 7 elde 1 win aldım her el takımın mvpsiyim. Düşük liglerde çok sıkıntı yaratıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı