Valorant'a yeni gelen ajanın çok güçlü

Kisuke

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
i5 10400F
Yatmadan önce bir rekabete dayalı maç gireyim dedim, girmez olaydım. Karşı takımda daha dün gelmiş olan ajan "KAY/O" vardı. Adam ultisini açıyor, skillerimizi kullanamıyoruz. Zaten adamlar girerken skillerimizi deaktif hâle getiriyor. Oyunu kaybettiğim için, üzgün ve kızgın olduğumdan dolayı mı böyle düşünüyorum? Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. E'si de aynı işlevi görüyor fakat o süreli oluyor. KAY/O sadece skilleriyle eli taşıdı.

Yatmadan önce bir rekabete dayalı maç gireyim dedim, girmez olaydım. Karşı takımda daha dün gelmiş olan ajan "KAY/O" vardı. Adam ultisini açıyor, skillerimizi kullanamıyoruz. Zaten adamlar girerken skillerimizi deaktif hâle getiriyor. Oyunu kaybettiğim için, üzgün ve kızgın olduğumdan dolayı mı böyle düşünüyorum? Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. E'si de aynı işlevi görüyor fakat o süreli oluyor. KAY/O sadece skilleriyle eli taşıdı.

Büyük ihtimalle nerf gelecek ajana aşırı güçlü ama ölmüyücek kadar değil.

Zamanla nerf alacaktır bence o kadar da güçlü değil

Neresi güçlü? Flaş yeteneği ile bomba yeteneği var, bunlar zaten CS'den alıştığımız şeyler, ULTI olarak bence gayet yerinde.

Karakter mecburen retake e bıraktırıyor savunmayı diğer türlü ya ölüyorsun ya da aimine güveniyorsan site da kalıyorsun o yüzden bence ultisine biraz nerf gelmeli.

Bence güçlü değil elmas 1'im her maç en az 1 tane KAY/O var adamlardan nefret ettirecek kadar güçlü bir karakter değil bence.

Bence tam ortada ama birazcık güçlü o da YouTube'da bir video görmüştüm ulti açınca etkisiz ettiği adamların yerlerini gösteriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı