Çözüldü Valorant yetersiz RAM hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Bu sabah oyuna girdim. Her sabah markete Phantom skini geliyor mu diye bakıyorum. Isınmak için DM gireyim dedim, oyundan attı. Sonra tekrar oyuna girmeye çalıştığımda error başlığında bir hata verdi ve hata penceresinde hatırladığım kadarıyla Valorant'ı mevcut RAM ile açamayacağımı, arkada çalışan uygulamaları ve pencereleri kapatmamı söylüyordu. Zaten hiçbir şey açık değildi. Sadece Google Chrome'u kapattım. Kaç defa girmeyi denedim fakat oyun açılsa bile geri kapandı. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Oysaki daha dün oynamıştım.

Not: Bu arada ram yerine ekran kartı belleğim ile alakalı da bir şey söylemiş olabilir. Yanlış olmasın.

Çözüm
Muhtemelen ekran kartı belleği yetersiz geliyor. Ayarları düşürmeyi deneyin. Sorun çözülmez ise ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar kurun. Ek olarak sistemi belirtmeniz gerek.
Muhtemelen ekran kartı belleği yetersiz geliyor. Ayarları düşürmeyi deneyin. Sorun çözülmez ise ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar kurun. Ek olarak sistemi belirtmeniz gerek.

Çözüm
Oyuna girsem ayarları biraz kurcalayacağım da oyundan atıyor. 3 - 4 gün önce bir sürücü güncellemesi gelmişti. 471.68 sürücü güncellemesi idi. Bununla alakalı olabilir mi? Sizce kaldırmalı mıyım?

2 GB ekran kartı ile oyunu açmanız şans meselesi.
Hocam aylardır aynı sistem ile sorunsuz 60 FPS oynuyorum. Ne oldu da bir anda oyun açılmamaya başladı anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı