Valorant yüklemek klavyeyi bozuyor

TuncAydin

Centipat
Daha fazla  
Valorant yükledikten sonra Valorant'la birlikte gelen Vanguard'ı da kurmak için bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor ve başlatınca klavye çalışmıyor, sadece FN ile F5-F6 tuşlarına basarak parlaklık değiştirebiliyorum. Bu sorun başka yeniden başlatma gerektiren program indirince bir süreliğine düzeliyor. Sorun Valorant'la mı ilgili yoksa herhangi bir programın da yeniden başlatma gerektirmesi yetiyor mu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

USB portlu klavye dener misin? Eğer onda çalışmıyorsa farklı klavye de dene belki birdenbire bozulmuştur ana klavyen fabrikalar çok kötü üretiyor.
Hayır, laptopun klavyesi bozulmadığından eminim çünkü daha önce gitgelli baya kullandım bu zamana kadar. USB portlu klavye de çalışıyor, zaten uzunca bi süre de öyle kullandım ama üstüne ayran dökülünce laptobunkine geri döndüm .d Format atmak sorunu çözüyor ama kalıcı bir çözüm için buraya sordum.

Hayır, laptopun klavyesi bozulmadığından eminim çünkü daha önce gitgelli bayağı kullandım bu zamana kadar. USB portlu klavye de çalışıyor, zaten uzunca bir süre de öyle kullandım ama üstüne ayran dökülünce laptopunkine geri döndüm. D Format atmak sorunu çözüyor ama kalıcı bir çözüm için buraya sordum.

İlk benim dedigimi yapmanı öneririm format çözüm değil.

Geri
Yukarı