Valorant yüklemek klavyeyi bozuyor

TuncAydin

Centipat
Daha fazla  
Valorant yükledikten sonra Valorant'la birlikte gelen Vanguard'ı da kurmak için bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor ve başlatınca klavye çalışmıyor, sadece FN ile F5-F6 tuşlarına basarak parlaklık değiştirebiliyorum. Bu sorun başka yeniden başlatma gerektiren program indirince bir süreliğine düzeliyor. Sorun Valorant'la mı ilgili yoksa herhangi bir programın da yeniden başlatma gerektirmesi yetiyor mu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Valorant yükledikten sonra Valorant'la birlikte gelen Vanguard'ı da kurmak için bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor ve başlatınca klavye çalışmıyor, sadece FN ile F5-F6 tuşlarına basarak parlaklık değiştirebiliyorum. Bu sorun başka yeniden başlatma gerektiren program indirince bir süreliğine düzeliyor. Sorun Valorant'la mı ilgili yoksa herhangi bir programın da yeniden başlatma gerektirmesi yetiyor mu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Klavyenin aygıtını silip tekrar dene mouse ile device Manager'e girebilir misin?

Ayrıca bilgisayarı güvenli modda başlatınca böyle bir uyarı geliyor ve bildiğim kadarıyla ctfmon.exe klavye ile ilgili bir olaydı yanlış biliyor da olabilirim.
17112862783633331458316363710557.jpg

Yok geliştirilmiyor yanlışım yoksa Windows 8.1'den sonra destegi kesti programın ama zamanında az sorunumu çözmemişti virüs gibiydi ama yararlıydı da.
Belki benzeri bir program bulabilirim, teşekkürler tavsiye için. Bana en azından biri yeniden başlatma gerektiren bir program önerse de geçici olarak kullanabilsem klavyeyi .d

Belki benzeri bir program bulabilirim, teşekkürler tavsiye için. Bana en azından biri yeniden başlatma gerektiren bir program önerse de geçici olarak kullanabilsem klavyeyi. D

USB portlu klavye dener misin? Eğer onda çalışmıyorsa farklı klavye de dene belki birdenbire bozulmuştur ana klavyen fabrikalar çok kötü üretiyor.

Geri
Yukarı