Valorant mouse ve klavyeyi bozuyor

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar açıldıktan sonra mouse veya klavyeye güç gelmiyor. Kabloyu çıkar tak yapınca düzeliyor. Bu sorun ile önceden çok uğraşmıştım bilgisayarı sıfırlayınca Valorant silinmişti ve uzun zamandır bilgisayarımda Valorant yüklü değildi ama Valorant yükledikten sonra aynı gün bu sorun başladı. Oyuna yeni başladım tam ısınmaya başlamıştım silmekte istemiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayar açıldıktan sonra mouse veya klavyeye güç gelmiyor. Kabloyu çıkar tak yapınca düzeliyor. Bu sorun ile önceden çok uğraşmıştım bilgisayarı sıfırlayınca Valorant silinmişti ve uzun zamandır bilgisayarımda Valorant yüklü değildi ama Valorant yükledikten sonra aynı gün bu sorun başladı. Oyuna yeni başladım tam ısınmaya başlamıştım silmekte istemiyorum. Ne yapabilirim?
Başka klavye ve fare denemediysen dene. Valorantla alakalı değil. Sen Valorant oynarken klavye ve fareye devamlı bastığın için bir çeşit kısa devre oluyor gibi.

Valorant'ı Torrent'den mi indirdin?

Önceki indirdiğimde Epic Games üzerinden şimdi ise kendi sitesinden indirdim.

Başka klavye ve fare denemediysen dene. Valorant'la alakalı değil. Sen Valorant oynarken klavye ve fareye devamlı bastığın için bir çeşit kısa devre oluyor gibi.

Önceden Logitech G213 kullanıyordum şimdi ise Corsair K100 kullanıyorum sorun devam ediyor.

Farklı USB girişlerini dene ,klavyeyi ön tarafa fare arka USB'de kalsın vs.
Hocam dediğinizi önceden çok yaptım sonuç aynı.

Bu klavye de güzeldir hocam.

Şu an Corsair K100 kullanıyorum önceden Logitech G213 kullanıyordum sonuç aynı %100 ihtimal ile mouse veya klavye kaynaklı olmadığına eminim bu sorunun.

Geri
Yukarı