Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende direk mavi ekran vermiyor. Mouse ile alakası yok. Ben oyuna giremiyorum girince de dropdan kaynaklı olsa gerek mavi ekran yiyorum. Şimdi de işletim sisteminde bulunmuyor diyor ulan Valorant senin kadar hiçbir oyunla uğraşmadım değerimi bil.

Bende direk mavi ekran vermiyor. Mouse ile alakası yok. Ben oyuna giremiyorum girince de dropdan kaynaklı olsa gerek mavi ekran yiyorum. Şimdi de işletim sisteminde bulunmuyor diyor ulan Valorant senin kadar hiçbir oyunla uğraşmadım değerimi bil.
Hata veren oyunlarımı direkt silip atardım ama bu başka. 4 gün oldu hala uğraşıyorum çözüm için.

Benim aldığım mavi ekran biraz farklı. Oyuna giriyorum oynuyorum daha sonra oyundan çıktığımda bazen mavi ekran alıyorum. 14 Mayıs'ta bir tane ve bugün bir tane mavi ekran aldım. İnşallah yeni yama ile düzeltilir bu sorun.

Son düzenleme:
Karışmazlar ona sanmıyorum.

svoAMo3sS1kBiY7ttoAa-ZTGHfKWtUrPr43UMG0stSdc45jYtkEf4kEptcyc6sHOvP9FsaVsPu9XiF3yn_b09JC28QmxPZWSRH_EzkFruvK_BT06_-pdZY5DkD7k8aJkA2M=s0-d-e1-ft

Bay Cimbıls (VALORANT Support)
17 May 2021 10:32 UTC.
Selamlar Ajan! ^^
Bize ulaştığın için teşekkürler. :)
Dostum senin için biraz araştırdım ve mavi ekranla karşılaşıyor olmandan geliştirici ekibimizin de haberi olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bu mavi ekranın üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, Bunun için güncellemeleri takip et lütfen.
Anlayışın, sabrın ve oyunun gelişmesine katkı sağlayan bu geri bildirimin için sana çok teşekkür ederim. ♥
İstediğin zaman istediğin konuyla ilgili bilet atmaktan da çekinme! :)
Kendine iyi bak. Görüşmek üzere! ♥

Gönderdiğim bilete böyle bir cevap verildi daha kaç gün bekleyeceğiz acaba.

svoAMo3sS1kBiY7ttoAa-ZTGHfKWtUrPr43UMG0stSdc45jYtkEf4kEptcyc6sHOvP9FsaVsPu9XiF3yn_b09JC28QmxPZWSRH_EzkFruvK_BT06_-pdZY5DkD7k8aJkA2M=s0-d-e1-ft
Bay Cimbıls (VALORANT Support)
17 May 2021 10:32 UTC.
Selamlar Ajan! ^^
Bize ulaştığın için teşekkürler. :)
Dostum senin için biraz araştırdım ve mavi ekranla karşılaşıyor olmandan geliştirici ekibimizin de haberi olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bu mavi ekranın üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, Bunun için güncellemeleri takip et lütfen.
Anlayışın, sabrın ve oyunun gelişmesine katkı sağlayan bu geri bildirimin için sana çok teşekkür ederim. ♥
İstediğin zaman istediğin konuyla ilgili bilet atmaktan da çekinme! :)
Kendine iyi bak. Görüşmek üzere! ♥

Gönderdiğim bilete böyle bir cevap verildi daha kaç gün bekleyeceğiz acaba.
Şu ana kadar BP'de bıçağı almıştım bile. Bekliyoruz bakalım.

Daha 1 haftamız var gibi duruyor arkadaşlar.
Hahaha açıklama yaptılar. 8 haziran'a kadar güncelleme falan gelmeyecekmiş. Buyur buradan oku. Rezillik ya ayıp ayıp.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahaha açıklama yaptılar. 8 haziran'a kadar güncelleme falan gelmeyecekmiş. Buyur buradan oku. Rezillik ya ayıp ayıp.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saçmalık ya tam 1 ay oyuna giremeyeceğiz. Riot kendi kendine niye bu kadar zarar verdi anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı