Valorant'a A ve D olayı ne zaman kalkacak?

Gidip en alakasız şeyi söylerseniz evet gülerim. Öyle bir yazmışsınız ki sanki CS:GO'da spray falan yok, dümdüz sıkınca hs gidiyor. Silah mekaniklerinden en çok şikayet edilen oyun hangisi? Herhalde CS'yi Silver 2 de falan oynadınız.
Kardeşim ben cs go nun sprayi daha kolay geliyor dedim diyemez miyim ? Ayrıca cs go da aimin yoksa sıfırsin dedim.

Kardeşim ben cs go nun sprayi daha kolay geliyor dedim diyemez miyim ? Ayrıca cs go da aimin yoksa sıfırsin dedim.
Dersiniz tabii ama aşırı saçma olur. Valorant'ta birçok silahta silahı aşağı doğru çekmeniz yetiyor. Ayrıca CS:GO'dan Valorant'a geçenlerin Valorant'tan CS'ye geçenlere göre kat kat daha kolay ve daha iyi oynadıkları ortada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dersiniz tabii ama aşırı saçma olur. Valorant'ta birçok silahta silahı aşağı doğru çekmeniz yetiyor. Ayrıca CS:GO'dan Valorant'a geçenlerin Valorant'tan CS'ye geçenlere göre kat kat daha kolay ve daha iyi oynadıkları ortada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim o CS:GO oyuncuları o oyuna yıllarını vermiş FPS silah oyunlarıyla iç içe Valorant çıkalı kısa zaman oluyor. CS:GO hile sistemi de kötü.

Ferrari Peek'i mi diyorsunuz anlamadım ki? Ferrari Peek ise bundan normal bir şey yok, koşarak vurma diyorsanız böyle bir oyunda koşarak vurma olmazsa oyun çok yavaş oynanır ve bu oyuna pek uymaz yavaş oynamak.
Hem shift ile A D yapmak normal zaten, CS:GO'da falan da oluyor.

A ve D dediğiniz olayın terminolojideki ismi strafe yapmak/strafing, tüm rekabetçi FPS oyunlarında hem rakibin aimini bozmak, hem counter recoil, hem de movementı sıfırlamak için kullanılır. Bunun yapılamadığı oyunlarda skill gap düşeceği için iyi-kötü oyuncu ayrımı yapmak zorlaşır. O yüzden bunun olmaması zaten kabul edilebilir bir şey değil. Koşarak vurma diye adlandırılan senaryoların çoğu ping/gecikme/peeker advantage gibi bazı nedenlerden rakip kendi ekranında durur pozisyona geçtiği halde ölen kişinin onu hareket eder görmesi şeklinde gerçekleşiyor. Bunun da bu yapıda engellenmesi mümkün değil, sadece azaltılabilir. CS'de de aynı sorun vardı. Onun dışında gerçekten koşarak ateş edilen senaryolar da var. VALORANT'ta bunların bir kısmı yeni gelen güncellemelerle çözüldü, umarım devamı da gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı