Valorant'a başlanır mı?

Adam anne, bacı küfür ediyor ben karşılık verincede bana 15 gün dereceli ve chat banı atıyor... Karar sizin.
Hocam sallamayın. Eminimki karşılık olarak ana bacı küfür etmişsinizdir.
Aynen öyle. Aylardır Türkiye serverına girmiyordum. Demin gireyim dedim, demez olaydım. Birbirine sövenler mi dersin, en ufak hatanda ana bacı gidenler mi... Valorant Türklerle oynanmıyor ya.
Hocam hangi server önerirsiniz? Bende bıktım hep 5 yaşındaki çocuklar geliyor.

Valorant'a başlanır mı ben Valorant'ı oynuyordum ama 2 defa sildim oyunda aim çalıştırmadan 15 öldürme 12 ölüm oluyordu ama aim çalıştırınca 5öldürme 12 ölüm oldu büyük ihtimal moralim bozuktu diye tekrar başlanır mı yok yok oyunu yine kanser olup siler miyim?
Çok ciddi oynamana gerek yok. Ben sıkılınca maçı satıyorum mesela. Ek olarak en az iki arkadaşınla beraber gir ki zevk al.

Çok ciddi oynamana gerek yok. Ben sıkılınca maçı satıyorum mesela. Ek olarak en az iki arkadaşınla beraber gir ki zevk al.
Satıyorsanız da rekabetçide satmayın bence.Rekabetçide satıp satmadığınızı bilmiyorum ama bi maçımda 2 kişi önceki round hakkında konuştu o round sadece kızdı diye geri kalan 6 7 roundu sattı.Biz hiçbir şey dememiştik olan benle dahil toplam 3 kişiye olmuştu.Bizim de puanımız düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı