Valorant'a başlanır mı?

Kolay oyun mu kurbanınız olayım eleştirecekseniz düzgün eleştirin CS:GO 'da 6K 'ya yakın oynama sürem var ve valoranta betada başladım. Tamam CS benim için de ayrı bir yerde fakat devri bitti be hocam bak hala oynarım arada haftada 2 - 3 maç bazen daha fazla, bazen daha az. LEM'im şu an ki daha üstleri de gördüm. Valoya gelince kolay oyun mu :D anladım abi oyunu 1 2 sefer oynayıp kolay diyorsunuz. Uçarak vuruşu sen yapabiliyorsan karşındaki de yapabiliyor. CS 'den kat kat zor bir oyun aim zaten lazım öyle her vuruş one tap değil bronze , silver eloda oynayıp eleştirmeyin oyunu. Aim varsa bile o dahi yetmiyor bir de skill ne zaman kullanacaksın muhabbeti var ha bunu da mı hallettin yine eksiksin, CS 'de olduğundan daha çok takım oyunu bilmen lazım.

Oyun bazlı eleştirme yapacak olursam da;
-Ping sorunu diye bir olay yok Türkiye sunucuları var CS' de 45 50ping oynarken oyunu Valoda 18 ile oynuyorum.
-CS 'de yaşanan önce ben sıktım olayları olmuyor Tickrate oranı 128 csde bu 64 hala...
-Oyunun fiziklerine bakılırsa haraket fizikleri, silah fizikleri vs. neredeyse aynı Ak47 spreyi ile Vandal spreyi vs. neredeyse birebir. Fiziklerine kötü demek saçmalık olur.
-Kullanıcı geribildirimlerine gelecek olursak oyun çok güncel her zaman güncellemeler iyileştirmeler alıyor, yeni şeyler geliyor, hile sistemi gayet güzel.

Öyle saçma sapan eleştirmeyin oyunları kurban olayım. :) İyi günler
Hocam sanırım 6k saati afk geçirdiniz
:joy:

Hocam sanırım 6k saati afk geçirdiniz
:joy:
Arada da işte böyle sizin gibileri çıkıyor... Tecrübelerinizin kat kat fazlasını mm'de aldım. Faceitte zibilyon tane e sporcuyla tanıştım yüksek levellerde oynadım. Cs içerisinden yüksek mecralarda paralar kazandım. Siz gelip laubali dalga geçermişçesine konuşun diye yapmadım bunları :) Her kafadan bir fikir çıkar her zaman...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı