Çözüldü Valorant'a girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

405668

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar, sabah DirectX güncelleyeyim dedim ve hata ile karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Bunu kurmayı dener misiniz? Deminki kurulumda bir hata almış mıydınız? "An internal system error occured" gibi.
Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler. Attığınız yöntemler ile olmadı lakin sorunu çözdüm.
Bu dosyayı indirdim, içindekileri çıkartıp C:\Riot Games\VALORANT\live kısmına atınca çözüldü.
Bunu kurmayı dener misiniz? Deminki kurulumda bir hata almış mıydınız? "An internal system error occured" gibi.
Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler. Attığınız yöntemler ile olmadı lakin sorunu çözdüm.
Bu dosyayı indirdim, içindekileri çıkartıp C:\Riot Games\VALORANT\live kısmına atınca çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
İnternet sağ olsun 40 MB dosyayı indirmek için 2 saat gösteriyor. Ne var malum klasörün içinde? DLL dosyası falan varsa bu kalıcı bir çözüm olmayacaktır.

Dediğim gibi, çözümü bu olmamalı/olamaz. Günü kurtarmış olursunuz sadece. DirectX yazılımlarının kurulumunda bir hata alıyor musunuz? Şöyle mesela:

error.png

Sanırım oyunun dosyalarından birisi eksikmiş, sistemde sorun yokmuş. Normalde dosya doğrulaması yapmak bu sorunu çözmeli. Fakat attığınız dosyaların hepsini tek tek silip doğrulamanız mümkün değil gibi. Neyse, şimdilik kalsın bakalım. Sadece oyun klasörüne attıysanız diğer oyun/uygulamalarda sorun çıkarmamalı.

Geri
Yukarı