Valorant'a yatırdığım paraya pişmanım

Hocam ben de çok pişmanım:(

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-05_234424515.png
    resim_2023-05-05_234424515.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 43
Oyunu güzel ve daha zevkli yapan skinler oluyor valoda. Onun haricinde karşıma smurf gelip 40 50 vurunca oynadığıma bile pişman oluyorum kanser oyunu.

Arkadaşlar zamanında bir aptallık yaparak Valorant'a 2K'ya yakın para yatırdım şu an aşırı pişmanım. Hesabı da satamam, hesap banlanır. Bu pişmanlığı nasıl dinlendirebilirim?

Ben pişman olmazdım bende 1K yatırdım yaklaşık hesap çalınmadığı sürece hile yapmadığınız veya oyunu sabote edip insanlara küfür etmediğiniz sürece sorun yok bence pişman olmayın değerli bir para değil zaten çok ta.

Arkadaşlar zamanında bir aptallık yaparak Valorant'a 2K'ya yakın para yatırdım şu an aşırı pişmanım. Hesabı da satamam, hesap banlanır. Bu pişmanlığı nasıl dinlendirebilirim?

Satabilirsin? Yasak ama bende dahik yüzlerce insan Valorant hesabı satıp alıyor ilana koyarken kullanıcı adı kısmını gizle bir şey olmaz GameSatış ile sat daha güvenli.

Dert ettiğin paraları 15 sene önce Knight'a yatırırdım. Bugün para bile sayılmaz çerez parası. Bundan sonra paranı daha dikkatli harcarsan cüzi miktara edindiğin bir tecrübe olarak kardasın diyebiliriz.

Hocam bu yüzden CS:GO diyoruz Valorant'ta skin takası bile yok iken CS:GO size aktif olarak oynamanız durumunda kasalar aracılığı ile her hafta 15-30TL veriyor

Valorant hesabı alıp satmış biri olarak söylüyorum şimdiye kdr herhangi bir ban yemedim hesabı satmak istesen de elinden çıkartman çok zor olur o paralara kimsenin hesabını alcağını düşünmüyorum en çok alıp satılan hesaplar 100-200 TL civarında olanlar bence hesabınızı saklayın elbet yine oynarsınız.

Geri
Yukarı