Valorant'da FPS nasıl yükseltilir?

İşletim sistemi
Windows 10

ygtsnr

Femtopat
Daha fazla  
Selam, beta sürecinden beri Valorant oynuyorum bu zamana kadar da gayet keyifli bir şekilde oynadım lakin son birkaç aydır ciddi şekilde drop ve FPS düşüşü yaşıyorum. Çok fazla format attım neredeyse bütün FPS arttırma videolarını da denedim fakat nafile. Hala aynı grafikler en rezil halde olsa bile FPS çıkmıyor lobide 400-500 alıyorum ama oyunda 150-160'dan bir anda 50'ye düşüyor ve donuyor. Bilindik şeyleri söylemeyin çünkü dediğim gibi neredeyse her şeyi denedim farklı bir fikri olan yardımcı olursa sevinirim.

Sistem:
RX570.
Intel Core i5-4460 3.20GHz işlemci.
8 GB RAM.

Selam, beta sürecinden beri Valorant oynuyorum bu zamana kadar da gayet keyifli bir şekilde oynadım lakin son birkaç aydır ciddi şekilde drop ve FPS düşüşü yaşıyorum. Çok fazla format attım neredeyse bütün FPS arttırma videolarını da denedim fakat nafile. Hala aynı grafikler en rezil halde olsa bile FPS çıkmıyor lobide 400-500 alıyorum ama oyunda 150-160'dan bir anda 50'ye düşüyor ve donuyor. Bilindik şeyleri söylemeyin çünkü dediğim gibi neredeyse her şeyi denedim farklı bir fikri olan yardımcı olursa sevinirim.

Sistem:
RX570.
Intel Core i5-4460 3.20GHz işlemci.
8 GB RAM.

Hocam FPS düşüklüğü değil de drop yiyormuşsunuz gibime geldi.

Hocam FPS düşüklüğü değil de drop yiyormuşsunuz gibime geldi.

Oyun içinde bir bölüme kadar 150 civarı oynuyorum sonra drop yiyorum drop yedikten sonra 150'yi bir daha görmüyor

Adam zaten drop yiyorum demiş hocam.

Oyun içi değerleri atarsanız daha iyi olur. Eğer oyun içi değerlerde bir sorun yoksa tek çare RAM almak 2x8 olarak.
oyun içi değerler normal termal macun aldım onu sürücem ama çare ram yükseltmek gibi duruyor anlamadım

Geri
Yukarı