Valorant'dan haksız yere ban yedim

AearonT

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce Valorant'tan ban yedim. Ban yedikten 1 gün önce Android Simulator kurmuştum ve Android Simulator 3. parti bir yazılım ( bilmeyenler için andorid Simulator Android yazılımı için kullanılan bir sistem ) ticket attım ve Android Simulator kullandığımı belirttim. Banım açılır mı sizce? Bir bilgisi olan var mı?

Yani sırf o yazılımdan yediğine nasıl emin oldun? Yani benim bilgisayarda emülatör falan bir ton şey var bir şey olmadı. Biliyorum emülatörden farklıdır ama sen nasıl bu kadar eminsin o yüzden olduğunu onu anlayamadım açıkçası.

Garip bir şekilde kimse ban yemiyor hocam illa ki bir sebebi vardır bende arkadaşa o yüzden sordum.

Hile için mi indirmiş bu programı? Programın ne işe yaradığını bilmiyorum o yüzden soruyorum :D
hile değil android yazılımı yapıyorum o yüzden indirdim valorantla hiçbir ilgisi yok sadece aptal vanguard her 3. parti yazılımı kötü ve valorantla alakalı zannediyor
Ban yemenin sebebinin bu programı kullanmak olduğunu nereden biliyorsun?
android sümulatörü kurduktan 1 gün sonra yedim aynı sebepten ban yiyen arkadaşlarım var
Yani sırf o yazılımdan yediğine nasıl emin oldun? Yani benim bilgisayarda emülatör falan bir ton şey var bir şey olmadı. Biliyorum emülatörden farklıdır ama sen nasıl bu kadar eminsin o yüzden olduğunu onu anlayamadım açıkçası.
kurduktan 1 gün sonra yedim. zaten android simulatörü açtığımda vanguard uyumsuz program kullanırken silin veya durdurun uyarısı geliyor o yüzden eminim

Kaldırmazlar dostum bende ban yedim, kuzenim de ban yedi ve çocuk çok kötü oynuyor maçlarda 5 kill filan alıyor en fazla :) 3.parti yazılım ne onu bile bilmiyorum. Pc'de idm ve epicgames oyunları hariç yüklü birşey de yoktu. Mouse programı vardı birde ben ondan şüpheleniyorum biri demişti belki ondan yemişsindir diye. Dpi ayarlamak için kullanıyordum. Yazmadığım yer kalmadı değişen bişey yok. En çokta sinirimi bozan hileci gözüyle bakılması hile kullanıyor olsam utanırım ne bileyim kimseye ban yediğimi söylemem ama haksız yere ban yediğim için her yerde yazma gereği duyuyorum, vanguard sorunlu bir sistem umarım düzeltirler. 500 liralık skin aldım hepsi gitti.

Ban yemenin sebebinin bu programı kullanmak olduğunu nereden biliyorsun?
Bazı yorumlarda macro'dan ban yenildiğini gördüm,Valorantta Razer Synapse uygulaması var ama makro hiç ayarlamadım sizce ban yeme ihtimalim varmıdır?Eki Görüntüle 1036004
1621704320325.png

Geri
Yukarı