Valorant'ı başlatırken DirectX runtime hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ErenYalcin

Hectopat
4 aydır aynı hatayı alıyorum. Tüm yöntemleri denedim. sfc/scannow denedim olmadı YouTube'den video izledim olmadı. Tek Valorant'a değil CS:GO gibi oyunlar da ise aynı. Nasıl çözebilirim bu hatayı?

Rapor paylaşınız.

Driver Booster'ı indirip güncellemeleri alınız sorunlarınız bitecektir.
Hayır, bitmeyecektir. Aksine artacaktır. Sürücüler güncellenecekse elle güncellenir, saçma bir sürücü bulucuyla değil.

Hayır, bitmeyecektir. Aksine artacaktır. Sürücüler güncellenecekse elle güncellenir, saçma bir sürücü bulucuyla değil.

Çogu kişi elle güncellemeyi yapamıyor ve sorunları devam ediyor acemiler için en iyisi otomatik bir driver kurucudur.
Tabi sen arkadaşa teker teker yazıp indirirken ve de kurarken yardım edeceksen o başka.

Artı -2 Eksi
Çogu kişi elle güncellemeyi yapamıyor ve sorunları devam ediyor acemiler için en iyisi otomatik bir driver kurucudur.
Tabi sen arkadaşa teker teker yazıp indirirken ve de kurarken yardım edeceksen o başka.
hayır güncelledim yine aynı sorun ekran kartı driverı bile güncelledim düzeltmedi

Elle sürücü güncellemenin zor bir tarafı yok. Yeter ki doğru kaynaklara sahip ol.

Konu sahibine gelince, sistem dosyalarında bir sorun görünmüyor. Önceki konularınızdan birisinde oyun klasörüne DLL dosyası attığınızı söylemişsiniz, ben de oyunu silip yükleyin demiştim. Bunu yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın.

Yaptıysanız da Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Ayrıca Windows 10 2004 kullanıyorsunuz, doğru mudur?

Elle sürücü güncellemenin zor bir tarafı yok. Yeter ki doğru kaynaklara sahip ol.

Konu sahibine gelince, sistem dosyalarında bir sorun görünmüyor. Önceki konularınızdan birisinde oyun klasörüne DLL dosyası attığınızı söylemişsiniz, ben de oyunu silip yükleyin demiştim. Bunu yaptınız mı? Yapmadıysanız yapın.

Yaptıysanız da Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Ayrıca Windows 10 2004 kullanıyorsunuz, doğru mudur?
evet 2004 kullanıyorum
evet dll leri sildim oyun dosyasına atığım

Onları sildiniz fakat oyun o dosyalara hala ihtiyaç duyuyor olabilir. Zaten oyunu silip yükleyin dememin sebebi buydu. Valorant'ın bir dosya bütünlüğü doğrulama servisi yok, bu bağlamda bu tarz olaylarda silip tekrar kurmak gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı