Valorant'ı bırakmak

Bana kardeşimi hatırlatıyorsun :D
Oyun oynamamak istiyorsan birkaç hafta dopamin detoksu yap. Üretmeyi dene her türlü. Evden dışarı çıkmak istiyorsan evin etrafındaki bir parka git ve sadece otur. Canın sıkılmasına alışman lazım biraz.

Bana kardeşimi hatırlatıyorsun :D
Oyun oynamamak istiyorsan birkaç hafta dopamin detoksu yap. Üretmeyi dene her türlü. Evden dışarı çıkmak istiyorsan evin etrafındaki bir parka git ve sadece otur. Canın sıkılmasına alışman lazım biraz.
Neyse su an valorant oynamam dısında bi sorun yok.

Alıştıra alıştıra alıştıra değil anında oynamayı kesip sil bidahada aklına getirme gelse de oynama, bizden başka ne dememizi istiyorsun ki

Usta oynamaktan kurtulmak istiyorsan kusura bakma da biz sana yardım edemeyiz. Ya hesabı sat kendine bir giyim markası gibi küçük bir yer aç. Ya da kaldır o...ponu dışarı çık bir kulaklık tak ve yürü ama ayakların çatlayana kadar sonra gir bir inşaate para için değil zaman geçsin diye 2 gün sonra bilgisayarın açma tuşuna basamadan uyursun. (bu arada mirasın hepsini yeme sonra oğlun babamgil dedemden kalan tüm mirası yediler demesin :) )

Usta oynamaktan kurtulmak istiyorsan kusura bakma da biz sana yardım edemeyiz. Ya hesabı sat kendine bir giyim markası gibi küçük bir yer aç. Ya da kaldır o...ponu dışarı çık bir kulaklık tak ve yürü ama ayakların çatlayana kadar sonra gir bir inşaate para için değil zaman geçsin diye 2 gün sonra bilgisayarın açma tuşuna basamadan uyursun. (bu arada mirasın hepsini yeme sonra oğlun babamgil dedemden kalan tüm mirası yediler demesin :) )
Öyle bi miras değil.

Tedavi edilmemiş Dehb'in olabilir. Acilen psikiyatrla görüşmeni tavsiye ederim.

Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır aralıksız "Valorant" denilen o lanet oyunu oynuyorum. İmmo 3'e kadar kastım. Ama artık yoruldum. Ben bir oyun bağımlısıyım. Okulu açıktan okudum. Ve kaldım. Arkadaşım yok, aile bireylerimle yakın değilim, ayrı yaşıyoruz. Artık yoruldum, ve gururu bir kenara bırakıp yardım istiyorum. Bu oyunu nasıl bırakırım? (rica ediyorum klasik şeylerle gelmeyin, hobi bla bla) arkadaşlar aptal değilim. Ama hobi edinebileceğim bir şey yok.

Keşke hiç başalamasaydın.
Online oyun bir hastalıktır ve kolay bırakılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı