Çözüldü Valorant'ı D klasörüne kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hamza Eren

Hectopat
Valorant'ı indirdiğimde direkt C 'e kuruyor. D'ye nasıl kurabilirim? C klasörü 80 GB; 5 GB'ı Minecraft, 15 GB'ı Valorant. Valorant'ı D'ye nasıl taşırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu siteden setup indirin, ve kurun. VALORANT: Riot Games'in 5'e 5 rekabete dayalı, karakter tabanlı taktiksel nişancı oyunu.

1617980098519.png

"Gelişmiş seçenekler" kısmına tıklayın.

1617980141598.png

C harfini silip D yazmanız yeterli olacaktır, çözüm olarak işaretlersen sevinirim.
Evet! Sağ olun hocam görmemişim şimdi oyunu silip oradan tekrar indirsem olur mu?

Hocam tekrar indirme. Oyunu komple D ye taşı. Setupu aç D'de aynı uzantıya kur. Kurma ekranında dosyaları check edecek. Var olduğunu görünce tekrar indirmeden düzeltmeleri yapacak ve oynamaya hazır olacak.
Ben başka PC'den bile taşıdım.

Hocam tekrar indirme. Oyunu komple D ye taşı. Setupu aç D'de aynı uzantıya kur. Kurma ekranında dosyaları check edecek. Var olduğunu görünce tekrar indirmeden düzeltmeleri yapacak ve oynamaya hazır olacak.
Ben başka PC'den bile taşıdım.

Hocam o bence sağlıklı olmaz. Oyunun kalıntı dosyaları kalır. 5,10 MB'ta olsa. Riot Vanguardt'ta var. Bence temizi en iyisidir. Ben beklerim sıkıntı değil.

Geri
Yukarı