Valorant'ın çok dandik bir oyun olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence gayet iyi bir oyun. Riot oyunla da baya ilgileniyor. Türkiye'de nedense bu tür grafiğe sahip oyunlar niye sevilmiyor anlamıyorum-ki zaten seven çok büyük bir kitle var- zaten bir rekabetçi oyunun grafiklerini fulleyip oynamazsin. Mesela ratchet and clanck te çizgi film tarzı tasarımlara sahiptir ama grafikleri baya iyi olan bir oyun. Fortnite ta unreal engine 5 ile yenlenecekmis.

Ayrıca CS:GO'da son 1-2 yıldır tuhaf bir akım başladı hvh akımı çok kolay VAC'ı bypasslayabiliyor hileler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sunucular VAC'i kapatabiliyor.

Sanat dizaynını hayatları boyunca duymayan insanlar görüyorum burada. Sizin için tek grafik sanki komandoymuşuz gibi yapılan CoD BF gibi serilerin "gerçekçi" grafikleri değil mi? Bence sanat dizaynı denen şeyi az biraz araştırın. Ve evet TR kitlesi ciddi çöp. Ama şu anda Valorant'ın CS'den iyi olduğunu kabul etmelisiniz. Valve artık turnuva bile düzenlemiyor ki.

Kısaca, oyun güzel, kitle kötü.

Valorant'ın global oyuncu kitlesinin büyük bir çoğunluğunu Türkler oluşturuyor.

World of Warcraft gibi kaliteli bir MMORPG varken, "Oyuna aylık para mı vereceğiz yauuuvv" diyerek Knight Online gibi gudubet oyunlara binlerce lirasını dökmüş Türk oyuncusunun yerine bıraktığı nesil tabii ki de rekabetçi FPS oyunlarının en kalitesizini oynayacak, ne bekliyordunuz?
Nerden nereye bağladın.

Yani dandik derken biraz aşağılayıcı olmadın mı hocam? Ben de oynamıyorum o oyunu ama dünyada en çok oynanan fps oyunu şu anda.Kaliteli dediğin oyun nedir merak ettim?Bu arada oyunları türlerine göre de değerlendirmek lazım,bunu unutma.

Şahsi fikrim oyunun yapımcısı Riot Games harici bir şirket olsaydı, bu oyunu kimse oynamazdı. Riot iyi pazarladı.

Valo'nun kitlesi cidden les. Riot, Valve gibi Valo'yu iplemese eminim ki hile kullanimi CS:GO'yu gecer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı