Valorant'ın çok dandik bir oyun olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun güzelde, koşarak vurma, toxicler
Mantıksız yediğim vuruşlar, sürekli kavga çıkaran enerji emiciler, oyunu durduk yere satanlar daha sayabilirim.

Aynen ben sevmiyorum ondan komple kötü ve kimse beğenmemeli 👍

En iyi oyunlar kesinlikle eski minecraft ve hilesiz cs dir valorant gerçekten vasat

Kapalı beta döneminde oynamaya başlayıp ara ara bıraktığım bir oyundur ilk başlarda çok çok iyiyiydi ama oyun çıktıktan 3-4 ay sonra kitlesi iyice kötüleşti 13 yaş altı çocuklar vs. girmeye başladı.

Zaten dandik. 😃
CS oynayamayanlar için yapılmış low level bir oyun, hiçbir rakibinden iyi değil, elle tutulur yanı yok. Grafikler, hissiyat, kitle, silahlar, özgünlük patates.
Valve sözde hile koruması olan "VAC" Sistemini adam akıllı bir hale getirmezken Valorantın hile sistemi affetmiyor raporlamazsan ve fazla abartmazsa ban bile yemiyor Cs de ama Valorantta fark etmiyor belli etmemesi ayrıca bence bu konuşma tarzınla Jahreinden bile daha iticisin
Zaten dandik. 😃
CS oynayamayanlar için yapılmış low level bir oyun, hiçbir rakibinden iyi değil, elle tutulur yanı yok. Grafikler, hissiyat, kitle, silahlar, özgünlük patates.

Valve sözde hile koruması olan "VAC" Sistemini adam akıllı bir hale getirmezken Valorantın hile sistemi affetmiyor raporlamazsan ve fazla abartmazsa ban bile yemiyor Cs de ama Valorantta fark etmiyor belli etmemesi ayrıca bence bu konuşma tarzınla Jahreinden bile daha iticisin
VAC'ı da MM'i de yedim yuttum sildim süpürdüm kanka. Ayrıca ben keyfi MM girdiğimde de hile falan gelmiyor, zırlayan sizsiniz. Neyse, koşarak vurmaya devam bro.

Valorant fanboyları soyunu savunur gibi toplanmış konuya yine.

Oyun aime dayalı ama koşarak adam vurabiliyorsun kolayca. Skill sistemi var ama çoğu skilli kullanmasan da bir şey değişmiyor. Scope sistemi var ama scope açmayınca daha iyi vuruluyor. Hikaye var ama yarım yamalak bir şey. Hile koruması var ama paso hataya sebep oluyor. Daha sayayım mı?

Piyasada tutmuş olan tüm rekabetçi oyunlardan bir şeyler kırpıp ortaya çıkarılmış, herkes beğensin diye çorba haline getirilmiş, kendi gibi de kitlesi olan beş para etmez bir oyun. Oynayanın aklına şaşarım.
Bir de diyor ki "Valorant için beyin lazım.". 🤣

Valorant'ın global oyuncu kitlesinin büyük bir çoğunluğunu Türkler oluşturuyor.

World of Warcraft gibi kaliteli bir MMORPG varken, "Oyuna aylık para mı vereceğiz yauuuvv" diyerek Knight Online gibi gudubet oyunlara binlerce lirasını dökmüş Türk oyuncusunun yerine bıraktığı nesil tabii ki de rekabetçi FPS oyunlarının en kalitesizini oynayacak, ne bekliyordunuz?

VAC'ı da MM'i de yedim yuttum sildim süpürdüm kanka. Ayrıca ben keyfi MM girdiğimde de hile falan gelmiyor, zırlayan sizsiniz. Neyse, koşarak vurmaya devam bro.
Kastettiğin valorant ise koşarak vurma konusuna bişey diyemem o konuda haklısın uçarak vurma(raze)-ipte vurma-koşarak vurma çok var valorantta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı