Valorant'ın CS:GO'dan daha iyi olduğuna dair kanıtlar

1999 yılından beri tecrübe akan bir firmanın köklü ve ismi bile duyulduğunda saygı duyulan bir oyunla-oyun serisiyle valorantı karşılaştırmak biraz saçma geliyor.
Kimse oyun oynarken yapımcının tecrübesini umursamıyor. Oyundan aldıkları keyfi umursuyorlar. 10 maçın 9'unda hile gelirse kimse keyif almaz.

Hile yuvası zaten. Şu oyunu cidden savunan adam bağımlısıdır başka açıklaması olamaz.
Ya kardeşim bırakın şu Valorant vs CS:GO konularını. En iyisi Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaten neyin tartışmasını yapıyorsunuz?

Kardeşim R6 en iyi oyun diyorlar bende her FPS oyunu postunun altına bu yorumu atıyorum aslında oyunu bir kere bile oynamadım nereden anladın?

Hile yuvası zaten. Şu oyunu cidden savunan adam bağımlısıdır başka açıklaması olamaz.

Kardeşim R6 en iyi oyun diyorlar bende her FPS oyunu postunun altına bu yorumu atıyorum aslında oyunu bir kere bile oynamadım nereden anladın?
Acaba her konuda polemik çıkarmaya çalışan adam ne bağımlısıdır bilemiyorum.

En fazla 200 300 saat oynamış insanlar cs go yu hile yuvası sanıyorlar. Bana çok az denk geliyor.
Evet hile yuvası. Oynanış süremi merak ediyorsanız eğer 3000 saat. Önceden Faceit oynardık kendi anti-hile sistemi var diye o bile çözüm değil artık. Hile sorununu çözseler bugün yine oynarım ama Valorant'ı da bırakmam. Bana göre iki oyunun zevki birbirinden farklı.
1621888286461.png

Evet hile yuvası. Oynanış süremi merak ediyorsanız eğer 3000 saat. Önceden Faceit oynardık kendi anti-hile sistemi var diye o bile çözüm değil artık. Hile sorununu çözseler bugün yine oynarım ama Valorant'ı da bırakmam. Bana göre iki oyunun zevki birbirinden farklı.
Eki Görüntüle 1039498
Hocam 0 hilesiz demiyorum. Tabiki de hile var. Ama neden bilmiyorum bana çok az denk geliyor. Faceit güzel mekan ben de oynarım orada ara sıra. Valorant oyuncularına bir lafım yok zaten. 2 oyunu sürekli karşılaştırmaya çalışanlara lafım. İsteyen istediği gibi eğlensin zevk alsın. 2 oyunu karşılaştırmak mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı