Valorant'ın durumu nasıl?

5 oyundan 4'ü hileli artık Vanguard vs patates olmuş ilgilenen kimse yok oyun CS'nin 2020 zamanına dönmüş durumda tamamen hileler vs atıyor Riot Games umursamaz bir şekilde devam ediyor hatta ücretsiz hileler bile bypass a sahip artık yani kısacası oyun bitmiş durumda.
Hocam hangi ranklarda takılıyorsunuz? Ben oyunu 2 senedir oynuyorum 1 kere bile bariz hileye denk gelmedim.

Hocam hangi ranklarda takılıyorsunuz? Ben oyunu 2 senedir oynuyorum 1 kere bile bariz hileye denk gelmedim.

Plat 3 hile kaynıyor - dia 1 arası hile kaynıyor alt elolardan bahsetmiyorum bile yalnız hileyi eloya göre yorumlamak mantıklı mı? Bu oyunun hileler tarafından işgal edildiği gerçeğini değiştiriyor mu? Yani herkes radyant değil sonuçta diaya duyulan saygı gösterilen ilgi bronzada gösterilir nitekim herkes aynı koşullarda aynı oynama şekline sahip değil hilelerden kurtulabilmesi için illa rank atlamasına gerek olmamalı ki yabancı forumlarda hileler konusunda ciddi şikayetler var artık ücretsiz hilelere bile bypass eklemişler denk gelmemiş olmanıza sevindim ama uzun sürmeyeceğini garanti edebilirim.

5 oyundan 4'ü hileli artık Vanguard vs patates olmuş ilgilenen kimse yok oyun CS'nin 2020 zamanına dönmüş durumda tamamen hileler vs atıyor Riot Games umursamaz bir şekilde devam ediyor hatta ücretsiz hileler bile bypass a sahip artık yani kısacası oyun bitmiş durumda.
Biz aynı oyunu mu oynuyoruz acaba?
Ciddi ciddi arkadaş oynamasın diye kaba etten sallıyorsunuz.

Biz aynı oyunu mu oynuyoruz acaba?
Ciddi ciddi arkadaş oynamasın diye kaba etten sallıyorsunuz.

Paralı asker gibi savunduğunuz oyunun yabancı forumlardaki araştırmalarına bakın bir de kaba etiyle yorum yapan biri varsa o da sizsiniz lütfen boş yapmayın

Paralı asker gibi savunduğunuz oyunun yabancı forumlardaki araştırmalarına bakın bir de kaba etiyle yorum yapan biri varsa o da sizsiniz lütfen boş yapmayın
tabi bir de şu var ki ben hileleri fark edemiyorum diyorsanız o zaman lafım yok ancak kalkıpta burada bilginiz olmayan konularda saçmalamayı bırakın artık arkadaşa başlamasın demiyorum olanı anlatıyorum kendisi deneyimledikçe anlayacaktır zaten boş muhabbet yapmayın

tabi bir de şu var ki ben hileleri fark edemiyorum diyorsanız o zaman lafım yok ancak kalkıpta burada bilginiz olmayan konularda saçmalamayı bırakın artık arkadaşa başlamasın demiyorum olanı anlatıyorum kendisi deneyimledikçe anlayacaktır zaten boş muhabbet yapmayın
Prefire alanlarına crouch basıp odinle beklerseniz adam da tek atınca hile diye ağlarsınız. Oyunca bariz hileye hiç denk gelmedim yabancı forumlarda da oyunda hile ile ilgili şikayetlere rastlamadım. Bu dediğinizi oyunun reddit subredditinde söylerseniz baya bir gülerler size. Valorant'ın online FPS oyunları arasından en iyi anti-cheatlerden birine sahip olması da ayrı konu.

Prefire alanlarına crouch basıp odinle beklerseniz adam da tek atınca hile diye ağlarsınız. Oyunca bariz hileye hiç denk gelmedim yabancı forumlarda da oyunda hile ile ilgili şikayetlere rastlamadım. Bu dediğinizi oyunun reddit subredditinde söylerseniz baya bir gülerler size. Valorant'ın online FPS oyunları arasından en iyi anti-cheatlerden birine sahip olması da ayrı konu.
ağlamak size özgü bir şey kendinizle lütfen karşılaştırmayın ben software kısmından bahsediyorum , bahsettiğiniz mevzuları yapan kemik elo ile kıyaslamayın bu durumu ama kime laf anlatıyoruz gerçi belirttiğim gibi anlayamıyorsanız oyun içinde döneni fazla muhabbete gerek yok bildiğiniz gibi devam edin , çoğunluk haklı olsaydı 20 yıl böyle geçmezdi unutmamak lazım.

ağlamak size özgü bir şey kendinizle lütfen karşılaştırmayın ben software kısmından bahsediyorum , bahsettiğiniz mevzuları yapan kemik elo ile kıyaslamayın bu durumu ama kime laf anlatıyoruz gerçi belirttiğim gibi anlayamıyorsanız oyun içinde döneni fazla muhabbete gerek yok bildiğiniz gibi devam edin , çoğunluk haklı olsaydı 20 yıl böyle geçmezdi unutmamak lazım.
Valorant ve Cs'nin mekanik olarak farklarının olması, Cs'de mümkün olmayan bazı şeylerin Valorant'ta kolayca yapılabiliyor olması gibi durumlar böyle "değişik" düşünmeni sağlamış olabilir kanka. Ya da bilmiyorum belki de Mevlana'nın Mesnevi'sinden feyz alamadığın için bu kadar öfkelisin.

Cs'nin 20 yıldır oynanması, karşısında bir rakip olmamasıydı. "Cs'ye rakip" denen oyunlar genellikle p2w oluyordu. Çoğunluk haklı, siz sadece babanızın şirketi olsa bu kadar savunmayacağınız bir şirketi inatla savunmaya devam ediyorsunuz. Valve Valorant bu kadar tutmasaydı Cs2'yi çıkarmazdı emin ol, oyuna doğru düzgün güncelleme bile gelmiyordu.
Gerçi bunun önemi yok, senin gibi koyunlar o oyun bi 20 yıl daha öyle kalsa oynamaya devam edecekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı