Valorant'ın En Saçma Özelliği

Eki Görüntüle 1423710
CS:GO da kaç tane madalyanız var?
Sadece bir kısmı.
1655552218200.png

Tek girdiğinizde hile gelmemesi lazım o zaman. Arkadaşlarla giriyorssanız onlarında madalyası çok olsun. Oynama saati de +1000 olsun.
Hocam kaç senedir oynadığım oyunu bana mı öğretiyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, saatiniz,rozetiniz farketmeksizin oyunda hile gelir. Hile similatörü bu oyun. Az önce maçtan çıktım 27 saatli adam geldi karşıya, wallhack ile 48 vurdu 15-15 bitirdi çıktı :D Neyden bahsediyorsunzu siz?

Tek girdiğinizde hile gelmemesi lazım o zaman. Arkadaşlarla giriyorssanız onlarında madalyası çok olsun. Oynama saati de +1000 olsun.

Madalya ile hile olayının bir alakası yok.
Güvenli faktör diye bir sistem olmasına rağmen hileler her türlü yeşil faktörde durabiliyor.
Hile sistemi berbat.
Madalyalar sadece sizin ne kadar oynadığınızı gösterir size ekstra bir özellik vermez.

Güvenli faktör diye bir sistem olmasına rağmen hileler her türlü yeşil faktörde durabiliyor.
Hile sistemi berbat.
Madalyalar sadece sizin ne kadar oynadığınızı gösterir size ekstra bir özellik vermez.

Yeşil olanlarında katman katman ayrı seviyesi var. Eskiden ben de hileden şikayetciydim bıraktım tekrar başladım hile gelmiyor şu an.

Hile sistemi berbat.

Tamam işte madalyan çok olunca karşına da madalya sı çok olan adam geliyor. Madalyası çok olunca da yıllarca oynamış yani hile olsa banlanırdı anladın mı?

Son düzenleme:
Yeşil olanlarında katman katman ayrı seviyesi var. Eskiden ben de hileden şikayetciydim bıraktım tekrar başladım hile gelmiyor şu an.

Tamam işte madalyan çok olunca karşına da madalya sı çok olan adam geliyor. Madalyası çok olunca da yıllarca oynamış yani hile olsa banlanırdı anladın mı?
Madalya ile alakası yok bu hile durumunun.

Madalya ile alakası yok bu hile durumunun.

Bana tek madalyam varken hile geliyordu şu an 2 madalyam var ve 31 levelim 3.sü de yakında. Kartala kadar çıkmayı başardım :D.
Overwatch izlemiştim biraz.
Biraz da Steam profili kastım.

1655575757416.png

Eskiden bende hileden şikayetçiydim. Tesadüf olduğunu zannetmem çünkü insanlarda az madalyalı olanlarla girmiyor bilerek.

Hocam kaç senedir oynadığım oyunu bana mı öğretiyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, saatiniz, rozetiniz fark etmeksizin oyunda hile gelir. Hile similatörü bu oyun. Az önce maçtan çıktım 27 saatli adam geldi karşıya, wallhack ile 48 vurdu 15-15 bitirdi çıktı :D neden bahsediyorsunzu siz?

Bana gelse 10 günde keleş 2'den kartala çıkamazdım. Demek ki senin hesapta ya da birlikte girdiğin arkadaşlarında sıkıntı var.

Son düzenleme:
Valorantta en sevmediğim özellik gold-plat arası troll ve afk'nın 4 katına çıkması
5 maçımdan en az 2 si ya AFK'lar var ya da troller geliyor geçen bi reyna geldi bize dediği şu:
-bEn bU bRiMe MaÇ vErMem.

Geri
Yukarı