Valorant'ın geleceği var mı?

Riot oyunları asala eskimez. Değişir ve gelişir. Örnek olarak lol'e bakabilirsiniz her sene irili ufaklı değişimler olur (toxic kitle hariç onlar asla değişmez ve gelişmezler). Aynı durumun valorant için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

CoD BF kim ? CS ve Valorant ile FPS olması dışında ne alakası var bu oyunların ? Rekabetçi oyunlar dışında oyunları oynayanları asıl anlamış değilim. Ayrıca Valorant oynayanların %90'ı zamanında CS'yi yalamış yutmuş insanlar. (iyi oynayanlar)
Oyunun %90'ı dışarıya çıkmayan 10-15 yaş arası obezler,CSGO'yu duymamışlardır bile.

Ayrıca 10-15 yıl gider diyenler ne yaşıyor? Şirketin 1 oyunu 10 yıl oynandı diye her oyunu 10 yıl mı gidecek?

Oyunun geleceği uzun olamaz bence. Çeşitlilik çok az oyunda hem map anlamında hem silah anlamında. O yüzden hep benzer şeyler dönüyor maçlarda. Source 2 güncellemesi geldiği anda biter. Source 2’nin de 2023 ya da en geç 2024’de geleceğini varsayarsak, ömrü pek de uzun değil.

Sizce Valorant'ın geleceği var mı? Şahsen ben 2 3 seneye biteceğini düşünüyorum. Oyunda herkes ezberledi birbirini. Herkes karşısındakinin ne yapacağını tahmin ediyor tahmin etmiyor direkt biliyor diyeyim.
Biter. lol wild rift çıktı herkes sponsor oldu 5 ay sonra oynayan kalmadı. Maksimum 2025 yılında oyun biter.

Valorant'ın geleceğini bilmem de TR Sunucusundaki insanların hali nasıl olacak bilmiyorum. Dereceli oynayan adamlar ben10 4 kola dönüşmüş durumda bazıları canı sıkıldığı vakit 1vs1 istiyor ne bileyim kendilerini e sporcu zannediyorlar bundan 4-5 yıl sonra hala velet gibi kız kavgası çıkaracak insanların gelişini görüyorum. (Ara sıra da çok temiz hile geliyor adam çarşamba pazarında koşan velet gibi koşa koşa tek atıyor)

Başta ben de kabul etmek istememiştim fakat Valorant yeni CS:GO'dur. Temel farklılıklar olmakla beraber, valorantın içeriği güncellemeye daha müsaittir. Riot şirketi bu oyun işini öyle veya böyle kıvırdı. Daha iyisi gelene kadar valorant fps türünde şuan 1 numaradır. Türkiye'deki kitleyi ve oyunu çok sevdiğimi söyleyemem fakat doğrusu budur.

Toksik kitlesi ve karşısında CS:GO gibi bir alternatii var. Biri diğerini bitirecek kavgası var fakat öyle olacağını sanmıyorum. Oyuncu sayısı düşebilir ama bitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı