Valorant'ın gümüş ligi

Her fırsatta dile getirmek mi? Her fırsatta değil gördüğün üzere birinci yorumda 1 kere dile getirmişim onun da sebebi var, kendi adıma örnek verdim yani. Yaşın 13-14 civarı, laf anlatmaya çalışmak pek istemiyorum, 10 yıllık gamer'ım diyor bide komik. :D Birincisi kim bilir hayatın kadar CS:GO oynamışım sizin gibi pusucular diyorsun benim pusucu olduğumu nereden çıkardın mantıklı konuştuğum için mi? Aynı kısımda 1 hafta içinde Platin 1'e çıkmışım win streak'im çok fazla radyanta kadar gitme potansiyeline sahibim kas hafızam çok geniş CS'de mm rankım supreme, Faceit'te 9 leveldim sen bana çıkmışsın pusucu diyorsun. :D Valorant'ın birçok oyuncusunun daha önce FPS tecrübesi olmadığı için bu kadar kolay çıktım Platin 1'e. Eğer sen de iyi oynuyor olsaydın bir şeyleri bahane etmek yerine şuanda plat-dia ranklarında olurdun. Yukarıda bir tane daha mesajım var onunla birlikte yanıtlayın bu yorumumu.
Bu arada en sondaki cevabı da yarım yamalak vermişsin sorulara cevap vermek yerine 10 yıllık gamer olduğunu dile getirmişsin oraya upuzun bir yazı yazmışım önceki mesajımla o mesajdaki yazılara cevabın olsun bakalım
Kardeşim plat elmasda oynadım merak etme. Tamam kas hafızan süper sen en iyi oyuncusun. 25 yaşında adamım seninle burda bir oyun için fazla polemiğe girmek istemiyorum tamam kas hafızan süper radyantsın sen. 😂

Kardeşim plat elmasda oynadım merak etme. Tamam kas hafızan süper sen en iyi oyuncusun. 25 yaşında adamım seninle burda bir oyun için fazla polemiğe girmek istemiyorum tamam kas hafızan süper radyantsın sen. 😂
Öyle bir şey mi dedim ben? Sen burada karşındakilerinin pusması veya senin tabirinle koşarak hs atması sebebiyle rank atlayamadığını söylerek egonu tatmin ediyorsun, kendini avutuyorsun. Ben de tonlarca yazı yazdım anlaman için, ama egoist bir insan olduğun için sadece platin olduğumu söylediğim, CS geçmişimin olması sebebiyle kas hafızamın da iyi olduğunu belirtmemi anlamışsın onca yazıdan, ve bunları belirtmemin de mantıklı bir sebebi var. Bunu belirtmemin sebebi eğer tecrübeli ve yetenekli bir oyuncu isen pusan veya koşarak vuranları bahane etmeyip rank atlardın demeye çalışıyorum. Ve bunların dışında da o kadar yazı yazmama rağmen sen benim egoist olduğumu ima ederek konu değiştiriyorsun. Bak üstteki mesajımda demişim ki diğer yazılarıma bak o kadar yazı yazmışım sadece platin 1 olduğumu yazdım diye bana egoist muamelesi yapıp konuyu anlamsızca başka yerlere saptırıyorsun. :D Haksız olduğunu sen de biliyorsun daha onca soruma cevap veremiyorsun yazık gerçekten. Hadi cevaplasana diğer sorularıma sen radyantsın diye ağlamak yerine? :D Hayatın kadar FPS oyunu oynadım evet ama benim anlatmaya çalıştığım şey çok farklı ama maalesef ki düşünme yeteneğin ve idrak etme yeteneğin sanırım yok.

Son düzenleme:
25 mi ? Aynen kanka 25'sin. 25 Yaşında gelmiş bundan şikayetçi oluyosun.

Ayrıca 25 yaşındayım demen de trajikomik. 😂 Aynen öyle 25 yaşındaki biri gelmiş buraya sırf rakibi saldıranlarda pustu veya koşarak hs attı diye buraya ağlıyor. Gerçekten 25 yaşındaysan (ki olamazsın) akıl sağlığından şüphe ederim. Beyninin de yaşın itibariyle gelişmediği zaten belli baksana o kadar cümlemden sadece platin 1 olduğumu anlayabilmişsin. Gerçekten senin gibi küçük yaşlı bir çocuğa ilk yorumumdan itibaren bir şeyler katmaya çalıştım fakat anlama kapasiten gerçekten çok dar. Kitap okuyup kendini geliştirmeni öneririm dostum çünkü burada bile yazdıklarımı belli ki okumaya üşeniyorsun veya anlayamıyorsun.

Ben ömrümde böyle kanser bir lig görmedim, adamlar anca pusuyorlar. Hadi anlıyorum savunansın pusuyorsun ama saldırıda pusmak nedir ya. Adam gösteriyor daha damage yemedi bir daha oradan peek atıb benimle fighta girmiyor geri çekilip pusyorlar. Bir de fazla şanslılar koşa koşa HS atıyorlar zıplıyarak operatörle HS atıyorlar. İşin en kötü tarafı ligin 80% oyuncusu böyle pusarak oynuyor.
Eğer iyi oynadığını düşünüyorsan Paris sunucusunu deneyebilirsin.Türkler oraya pek gelmiyor ve ilginç vuruşlar da çok nadir oluyor.Sadece bir tık iyi oynuyorlar ama smurf gibi değil.Üstelik sinir bozucu kanser takım arkadaşları da yok.

Frankfurt sunucusunda asla oynama.Ben Paris 2 sunucusunda oynarken hiç rastlamıyordum ama eğer orda da aynı şeyleri yaşarsan Stockholm ve Varşova sunucularını deneyebilirsin.
Dostum kötü oynayıp ağlayan bir insan her yerde ağlar 12 yaşında çocuk zaten kime ne anlatıyorsun boşver takılsın.

Öyle bir şey mi dedim ben? Sen burada karşındakilerinin pusması veya senin tabirinle koşarak hs atması sebebiyle rank atlayamadığını söylerek egonu tatmin ediyorsun, kendini avutuyorsun. Ben de tonlarca yazı yazdım anlaman için, ama egoist bir insan olduğun için sadece platin olduğumu söylediğim, CS geçmişimin olması sebebiyle kas hafızamın da iyi olduğunu belirtmemi anlamışsın onca yazıdan, ve bunları belirtmemin de mantıklı bir sebebi var. Bunu belirtmemin sebebi eğer tecrübeli ve yetenekli bir oyuncu isen pusan veya koşarak vuranları bahane etmeyip rank atlardın demeye çalışıyorum. Ve bunların dışında da o kadar yazı yazmama rağmen sen benim egoist olduğumu ima ederek konu değiştiriyorsun. Bak üstteki mesajımda demişim ki diğer yazılarıma bak o kadar yazı yazmışım sadece platin 1 olduğumu yazdım diye bana egoist muamelesi yapıp konuyu anlamsızca başka yerlere saptırıyorsun. :D Haksız olduğunu sen de biliyorsun daha onca soruma cevap veremiyorsun yazık gerçekten. Hadi cevaplasana diğer sorularıma sen radyantsın diye ağlamak yerine? :D Hayatın kadar FPS oyunu oynadım evet ama benim anlatmaya çalıştığım şey çok farklı ama maalesef ki düşünme yeteneğin ve idrak etme yeteneğin sanırım yok.
Kardeşim diğer profilim gümüşde kendi profilim plat ve elmas ranklarında oynuyorum sadece afk nedeni ile profilime girişjm kısıtlandı. Onun için gümüş oynuyorum ve toxic bir rank. Ben warzonede 2000+ saatım var pubg steamdada o civarı, cs o kadar çok oynadım onun saatını unutdum bile 😁. Ben Azərbaycan da oturuyorum baküde warzone turnuvası oldu ama yalnız azerbaycanlılar katılıyordu orda birinci olduk bizimkilerle aim çok iyi kimse burda rank atlayamadım diye aglamıyor sadece diğer profilimle girdim inamılmaz pusan var bunu belirtmek istedim kendi rankım platin elmas ranklarında takılıyorum. Yani güzel kardeşim konuşulmaya kalsa benimde çok başarım oldu burda hepsini saymağa gerek yok onun için lütfen benim oyuncu geçmişi bilmeden konuşma. 😀
Dostum kötü oynayıp ağlayan bir insan her yerde ağlar 12 yaşında çocuk zaten kime ne anlatıyorsun boşver takılsın.
Nerden biliyorsun 12 yaşımda olduğumu insanlar çok garib ya tanıyıb etmeden yaşımı söylüyor 😂😂😂
Frankfurt sunucusunda asla oynama.Ben Paris 2 sunucusunda oynarken hiç rastlamıyordum ama eğer orda da aynı şeyleri yaşarsan Stockholm ve Varşova sunucularını deneyebilirsin.
Dostum bende ping biraz fazla oldugu için oralara uygun görüyordu onun için

Kardeşim diğer profilim gümüşde kendi profilim plat ve elmas ranklarında oynuyorum sadece afk nedeni ile profilime girişjm kısıtlandı. Onun için gümüş oynuyorum ve toxic bir rank. Ben warzonede 2000+ saatım var pubg steamdada o civarı, cs o kadar çok oynadım onun saatını unutdum bile 😁. Ben Azərbaycan da oturuyorum baküde warzone turnuvası oldu ama yalnız azerbaycanlılar katılıyordu orda birinci olduk bizimkilerle aim çok iyi kimse burda rank atlayamadım diye aglamıyor sadece diğer profilimle girdim inamılmaz pusan var bunu belirtmek istedim kendi rankım platin elmas ranklarında takılıyorum. Yani güzel kardeşim konuşulmaya kalsa benimde çok başarım oldu burda hepsini saymağa gerek yok onun için lütfen benim oyuncu geçmişi bilmeden konuşma. 😀
Kardeşim tamam dünyanın en iyi oyuncususun benim anlatmaya çalıştığım senin iyi veya kötü bir oyuncu olman mı sence?
Çok şanslılar koşarak hs atıyorlar diyorsunuz da onun şans olduğuna emin misiniz? Ateş etmeden yaklaşık 1 saniye önce hatta 1 saniyeden az durup sıkınca sizin ekranınızda koşarak vurmuş gibi gözüküyor. Platin 1 eloyum ben de sıkmadan 1 saniye önce durup sıkıyorum ilk iki mermi doğru gittiği için kolayca one tap atabiliyorum. Karşısı da yine sizin gibi tabiri caizse koşarak vurdun diye ağlıyor. Ayrıca hiçbir şeyi bahane etmemelisin rank atlayamıyorsan illaki kendini geliştirmen şart. Yok şöyle vurdu yok meyve toplarken hs attı diyerek kendi hatalarınızı yok sayarsanız bir yere gelemezsiniz. Şahsen ben 2. kısımın sonunda başladım (yaklaşık 3 hafta önce) CS'de 3000+ saatim olduğu için biraz daha kolay geldi oyun. 3. kısmın başlarında derecesizden gümüş 3'e attı 1 hafta içinde win streak'e bağlayarak platin 1'e çıktım. Yani tamamen tecrübe meselesi vuran adam her zaman vurur rakiplerinizin oynayış biçimlerini eleştirmek yerine biraz kendi hatalarınızı göz önünde bulundurursanız daha iyi yerlere gelirsiniz iyi sosyaller.
Bu mesajıma bir bak bakayım ilk başta ne anlatmaya çalışmışım ne anlamışsın.

Geri
Yukarı