Valorant'ın oyunu önceden kimin kazanacağını belirlediği görüşüme katılıyor musunuz?

Alizm

Hectopat
İlk olarak oyunda çok yüksek sayıda toxic, elo boost insan var.
Oyun kimin önceden kazanıp kaybedeceğini belirliyor. Bunu yapmasının amacı oyunu oynayanlara sürekli skin satmak için eğer hep farklı kişileri eşleştirse kolayca rank atlanırdı. Oyunu oynaya oynaya artık oyunda rakipler birbirini tanıyor oyunu çok oynadıkça. Mesela ben gümüş eloda oynadığım kişiler ile elmas eloda oynadığım kişiler sanki hepsi aynı çoğu
kişi tanıdık geliyor ve nişan aldığınız halde rakibin 0 yemesi vs.

İlk olarak oyunda çok yüksek sayıda toxic, elo boost insan var.
Oyun kimin önceden kazanıp kaybedeceğini belirliyor. Bunu yapmasının amacı oyunu oynayanlara sürekli skin satmak için eğer hep farklı kişileri eşleştirse kolayca rank atlanırdı. Oyunu oynaya oynaya artık oyunda rakipler birbirini tanıyor oyunu çok oynadıkça. Mesela ben gümüş eloda oynadığım kişiler ile elmas eloda oynadığım kişiler sanki hepsi aynı çoğu
kişi tanıdık geliyor ve nişan aldığınız halde rakibin 0 yemesi vs.
Bu bana Coronavirüs'ü Bill Gates çıkardı iddialarını hatırlattı, Hulk gerçek o zaman. Bu paranoyanın kaçıncı seviyesi acaba?

Çoğu oyunda rastgele eşleştime olmaz belli bir oranda takımları kararak eşleştirir. Kimin kazanacağı önceden belli olmaz ama şu olabilir karşıda 2 tane senin elonda olup iyi oynayan kişi olur senin takımında 1 tane iyi oyuncu olur ve karşının kazanma olasılığı yüksektir buda şans meselesi.

Bu bana Coronavirüs'ü Bill Gates çıkardı iddialarını hatırlattı, Hulk gerçek o zaman. Bu paranoyanın kaçıncı seviyesi acaba?
Gelen çoğu oyuncunun nickinin aynı olması, hep aynı kişiler tarafından flamelenmek hep aynı toxiclerin gelmesi vs. Sence bir tuhaflık yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl sen bir doktora görün TR oyuncularının toxic olduğunu unutmuşsun, neyse doktora gidersen doğru bir tedavi görürsün elbet.

Sen git doktora benim hiçbir şeye ihtiyacım yok. Bak sadece tahrik ediyorsun. Düzgün bir cevap bile vermedin. En basitinden söyleyeyim tracker Gg'den son 1 yıldır Valorant oyuncu geçmişine bak çoğunlukla hep aynı kişilerin geldiğini görürsün.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı