Valorant'ın kötü bir oyun olması

Dediklerin doğru. Bu şekilde düşünenlere göre doğru aslında. Herkes bizim gibi düşünmeyeceği için beğenip zevkle oynayan insanlara saygı duymak lazım ancak bir yandan da garip bakıyorum zevk almalarına.

Çok zevkli bir oyun olduğunu düşünmüyorum, klasik RIOT Games. Oyunları aşırı saçma ve dengesiz fikrimce. Sadece sinematik ile uğraşsalar daha çok beğeni toplarlar şahsen.

Kitlesi kanser olmayan oyun var mı ? Alt rütbelerde her oyunda vardır söz dinlemeyen, info vermeyen. Üst rütbelere çıktıkça kitle ve oyun tarzları değişiyor CS de aynı şekilde.

3K Saat CS:GO oynadım LEM'dim en son. Valo'ya başladım, açıkçası bana Valorant daha iyi geliyor. Taktiksellik daha fazla olduğu için daha çok sevdim. Valorant'tan sonra CS:GO çok düz gelmeye başladı.

Bu oyunu CS:GO ile karşılaştırmak çok saçma olur, CS:GO, ilk çıktığında çoğu oyuncu hala 1.6'dan devam ediyordu, gelişim, hatta Free To Play oyunlar da gelişim çok önemli, oyun daha yeni 1. yaşını kutluyor ve sabırlı olmak lazım, çizgi film grafikleri herkese göre değil fakat seveni çöp, gerçekçi grafiklere sahip PUBG'yi ele alalım, herkes bayıla bayıla oynuyor ama mekanik ve atış hissi, gerçekten rezalet.
Sadece Spray mekaniğini düzeltseler yeter, koşarak vurmak, biraz can sıkıcı.

Valorant adında ki oyunu 1 haftadır merak edip oynadım. İncelemem şu ki oyunun mekanikleri çöp ve vuruş hissi desen yok. Silahlar gerçekten çöp yani hiç gerçekçi değil, çocukça. Karakterleri görünce zaten gülme krizine girdim +7 yaş oyunu galiba. Yani karakterler gerçekten veletçe. Mermiyi sıkıyorum ama nereye gittiğini göremiyorum, ateş ediyorum silah kafama değiyor. Yani vuruş mekanikleri çöp.

Cidden hiç beğenmedim oyuncu kitlesi zaten adamı kanser ediyor. Çocuğa A diyorsun eleman C'ye gidiyor. Bombayı kur diyorsun, çatışmaya giriyor. Bombanın başını bekle diyorsun, adam aramaya çıkıyor. Sonra eleman 9 yaşında çıkıyor ve iyice kanser oluyorsun. O yüzden hiç beğenmedim. MMOFPS oyuncusu olup da bu oyunu gerçekten beğenen var mı? Cidden merak ettim neyini beğeniyorsunuz?

Kısaca '' sana ne. '' hocam. Bu oyun seni bu kadar tatmin etmediyse oynamazsın olur biter? Gören de Riot Games'e savaş açtın sanar... Vuruş hissiyatı gayet güzel, Bu kadar çok takıntılıysan Hileli barındıran CS GO'ya başlarsın.

Geri
Yukarı