Valorant'ta 65 derece GPU sıcaklığı normal mi?

Gökhanewq

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni bir ekran kartı aldım. GTX 560 Ti blower, type ve Valorant yüksek ayarlar 65-70 derece düşük ayarlar ise 50-55 derece arası. Termal macun sürdüm fakat bu değerlerden emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
75 dereceden sonra endişelenmeye başlayabilirsiniz. Bu değerlerde herhangi bir sıkıntı yok.

Gayet iyi hocam. Bende RX 570 vardı. Witcher 3 oynarken 88-89 derecelerde geziyordu. Sorunsuz +100 fps düşük ayarlarda oynuyordum. Hatta işin garibi yüksek ayarlarda da aynı derece idi sadece fps 70lere iniyordu.

Yeni bir ekran kartı aldım. GTX 560 Ti blower, type ve Valorant yüksek ayarlar 65-70 derece düşük ayarlar ise 50-55 derece arası. Termal macun sürdüm fakat bu değerlerden emin değilim.

Eğer laptopsa normal fakat masaüstüyse sıkıntı. Mesela bende GTX 1650 Super var Valorant'ta arkada 2 oyun daha açıyorum (niye açiyorsun diye sormayın fantezim böyle :D) Max 55 derece görüyor. Eğer kasanda 3 fan veya daha az fan varsa ve hiç hava kanalı yoksa acil kasanı değiştirmeni öneririm. 560 Ti'lar tek fan olduğu içinde olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı