Valorant'ta aim geliştirmek için öneriler

Keremmxo78

Hectopat
Merhaba, ben yaklaşık 5-6 aydır FPS oyunları oynamıyorum ve dolayısıyla aimim de kötüleşti. 1 hafta sonra ilk defa 5-6 aydan sonra Valorant ile tekrar başlamayı düşünüyorum ama aimim gitti. Daha iyi olması için her gün toplam 1 ay boyunca antrenman yapacağım ama antrenmanın sizce nasıl olsun? Mesela günde kaç saat aim çalışayım? Aim Lab gibi oyunlarda aimimi kastırmayı deneyeyim mi? Ayrıca Valorat'taki skillere hakim değilim. Elim E ve Q gibi harflere falan yatkın değil. Nasıl geliştiririm?

Günde 1-2 saat yeterlidir. Fazla yapınca istemsizce el ve kol titremeleri oluşuyor. Aim Lab denemek iyi olabilir. Skill konularına öncelik verebilirsin. Ölüm maçı takılabilirsin.

Antrenmanın şu şekilde olsun ilk yarım saat antreman modunda zor botlarla oyna sonra ölüm kalım gir sonra rekabetsiz maçlar gir ve E ve Q ya klavye boştayken bas elini alıştır

Her oyuna girdiğinde ilk 2 el ölüm maçı gir elin alıştığında normal maçlara gir. Her oyuna girdiğinde öyle yaparsan daha iyi oynarsın.

Hocam bende daha önce böyle konular açıp okudum ama emin olun hiçbiri oyunu oynamaktan daha fazla işe yaramıyor. Açıp 1 2 saat Unranked mod girin ve poligonda zor modda onetap atmaya çalışın. Artı olarak aim takibi çalışmaları da yapabilirsiniz. Ben bu şekilde 2 ayda Silver 2'den Master Guardian 2'ye çıktım. Zamana bırak ve gerçek insanlarla oyna ve pes etme.

Merhaba, ben yaklaşık 5-6 aydır FPS oyunları oynamıyorum ve dolayısıyla aimim de kötüleşti. 1 hafta sonra ilk defa 5-6 aydan sonra Valorant ile tekrar başlamayı düşünüyorum ama aimim gitti. Daha iyi olması için her gün toplam 1 ay boyunca antrenman yapacağım ama antrenmanın sizce nasıl olsun? Mesela günde kaç saat aim çalışayım? Aim Lab gibi oyunlarda aimimi kastırmayı deneyeyim mi? Ayrıca Valorat'taki skillere hakim değilim. Elim E ve Q gibi harflere falan yatkın değil. Nasıl geliştiririm?

Poligon DM Aim Lab'dan daha faydalı bence. Poligona girip bir botun etrafında dönün dönerken aimi botun kafasında tutmaya çalışarak sensinizi ayarlayın ve botlara 1 tap çalışın daha sonra DM girip Guardian silahı ile 1 tap atmaya çalışın. Aiminizde gözle görülür kısa sürede bir fark göreceksiniz sprey atmayı bırakmış olacaksınız ve aim adamın kafada kitlenecek denendi onaylandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı