Valorant'ta Guardian oynayarak aim geliştirmek

eray ilkaya

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar. Öncelikle size hemen küçük naçizane bir öneride bulunacağım.
Valorant oynayan agalar bu konuya bakacaklardır. Kendini geliştirmek ve rank kasmak isteyen arkadaşlar dinleyin. Rankım Gold 2-3 elodan kurtulamıyorum olacak gibi değil kötü takım ve smurfler... Mağazama asil Guardian geldi param olmadığında alıyordum sadece ama skin aldım oynamaya başladım. Sonuç ne mi 3 ayda Gold 2'den immoya yükseldim. Ve öyle zorlanmadan maçlarım 5 Win 1 lose 4 Win 1 lose 17 Win serisi yaptığımı hatırlıyorum 17 maç kaybetmeden Win. Ve 16'sında maç MVP'si 1 tanesinde takım MVP'si. Konuya gelelim Guardian oynayınca aiminmi güzelleşiyor derseniz evet güzelleşiyor.

Sebebi şudur 12 mermisi olan ve otomatik olmayan bir silah haliyle tek tek sıkacaksınız. Tek tek sıktığınızda ise One tap atmaya çalışacaksınız ve zamanla her attığınız One tap gidecek bir ara o kadar sarmıştımki Valorant kullanıcı adım 'Guardian oynarım, sadece Guardian, One tap canavarı, bu nickleri kullanırken sadece Guardian oynuyorum ve karşı takım bana bu nasıl silah, bırak şu silahı vesaire şeyler kısacası ağlıyorlar. Sonra kendileri alıyorlar oynayamıyorlar :D:D. Valorant oynayan arkadaşlar size sadece şunu söylüyorum sadece paranız olmadığında Guardian alıyorsunuz ama Guardian oyunun en güzel silahıdır, hatta otomatik operatör denebilir 3 body öldürüyor. Arkadaşlar GUARDİAN OYNAYIN.
Oynamak isteyen olursa 3 kez 339 saat ban yedim plat 1deyim sezon yenilendiğinden beri yarın kalkıyor banım. Rankım şu an plat 1
KAYSERİLİ JETT #ERAY
Teşekkürler (Guardian oynayın)

Son düzenleme:
Guardian güzel silahtır, hasar olarak vandaldan daha yüksek. Ayrıca wallbang olayında da oldukça başarılı. İmmo'ya çıkma sebebin Guardian değil bence.

İyi forumlar. Öncelikle size hemen küçük naçizane bir öneride bulunacağım.
Valorant oynayan agalar bu konuya bakacaklardır. Kendini geliştirmek ve rank kasmak isteyen arkadaşlar dinleyin. Rankım Gold 2-3 elodan kurtulamıyorum olacak gibi değil kötü takım ve smurfler... Mağazama asil Guardian geldi param olmadığında alıyordum sadece ama skin aldım oynamaya başladım. Sonuç ne mi 3 ayda Gold 2'den immoya yükseldim. Ve öyle zorlanmadan maçlarım 5 Win 1 lose 4 Win 1 lose 17 Win serisi yaptığımı hatırlıyorum 17 maç kaybetmeden Win. Ve 16'sında maç MVP'si 1 tanesinde takım MVP'si. Konuya gelelim Guardian oynayınca aiminmi güzelleşiyor derseniz evet güzelleşiyor.

Sebebi şudur 12 mermisi olan ve otomatik olmayan bir silah haliyle tek tek sıkacaksınız. Tek tek sıktığınızda ise One tap atmaya çalışacaksınız ve zamanla her attığınız One tap gidecek bir ara o kadar sarmıştımki Valorant kullanıcı adım 'Guardian oynarım, sadece Guardian, One tap canavarı, bu nickleri kullanırken sadece Guardian oynuyorum ve karşı takım bana bu nasıl silah, bırak şu silahı vesaire şeyler kısacası ağlıyorlar. Sonra kendileri alıyorlar oynayamıyorlar :D:D. Valorant oynayan arkadaşlar size sadece şunu söylüyorum sadece paranız olmadığında Guardian alıyorsunuz ama Guardian oyunun en güzel silahıdır, hatta otomatik operatör denebilir 3 body öldürüyor. Arkadaşlar Guardian OYNAYIN.
Oynamak isteyen olursa 3 kez 339 saat ban yedim plat 1deyim sezon yenilendiğinden beri yarın kalkıyor banım. Rankım şu an plat 1
Kayserili̇ Jett #ERAY
Teşekkürler (Guardian oynayın)
Ben Guardian'ı sadece zoom açarak oynuyorum, vandal da ise hayatta açmam. Ben ne yapmalıyım? :D

Guardian güzel silahtır, hasar olarak vandaldan daha yüksek. Ayrıca wallbang olayında da oldukça başarılı. İmmo'ya çıkma sebebin Guardian değil bence.
Wallbang olayı ekstrası, 3 body atması avantaj, vandal ve phantomdan 0,25 daha fazla scope açması off mükemmel. İmmo'ya çıkmamın sebebi guardianın aimimi geliştirmesi sadece one tap çalıştığın için (mecburen) Vandal aldığın zaman one tap atıyorsun.
Ben Guardian'ı sadece Zoom açarak oynuyorum, vandal da ise hayatta açmam. Ben ne yapmalıyım? :D

Bende ilk başlarda Zoom açarak oynuyordum. Zoom açınca daha fazla sektiğini hissettim şimdi Zoom sadece aim koyarken açıyorum. Zoomsuz tek tek sıkınca sekmiyor bir de beyaz yağmacı Guardian skini olsun tadından yenmez.

Wallbang olayı ekstrası, 3 body atması avantaj, vandal ve phantomdan 0,25 daha fazla scope açması off mükemmel. İmmo'ya çıkmamın sebebi Guardian'ın aimimi geliştirmesi sadece One tap çalıştığın için (mecburen) vandal aldığın zaman One tap atıyorsun.

Bende ilk başlarda Zoom açarak oynuyordum. Zoom açınca daha fazla sektiğini hissettim şimdi Zoom sadece aim koyarken açıyorum. Zoomsuz tek tek sıkınca sekmiyor bir de beyaz yağmacı Guardian skini olsun tadından yenmez.

Zoom açıp cross koyduğumda zaten maksimum 2 mermi atıyorum ya kesiyorum ya ölüyorum. Yani sekmesi benim gözüme batmıyor. Zoomsuz oynamakda açıkçası yemiyor.

Zoom açıp cross koyduğumda zaten maksimum 2 mermi atıyorum ya kesiyorum ya ölüyorum. Yani sekmesi benim gözüme batmıyor. Zoomsuz oynamakda açıkçası yemiyor.

Ben %80 Zoom'lu oynuyorum zaten ama çoğu insan Zoom açarken aim bozuluyor ya da geç açtığından ölüyor. Zoom açarak sıkmayı tercih ederim, mesafe fark etmez.

Geri
Yukarı