Valorant'ta aim nasıl gelişir?

Koors

Zeptopat
Daha fazla  
Bu aim nasıl gelişecek? Nasıl aim çalışmalıyım? Antrenman yapıyorum ama etksini göremiyorum. Valorant için soruyorum.

Aim Lab isimi programdan gve Valorant'ın kendi aim alıştırma mapi var oradan geliştirebilirsin hızlı olmaya çalış ve kafadan vurmak her zaman mermiden ve zamandan tasarruf sağlar.

Doğru ayarları kendine göre ayarladıktan sonra hiç bozmadan önce poligonda sonra dm de çalışabilirsin. Ama söylemem gerekirse bunlar sadece antreman, önemli olan oyunu bol bol oynamak. Bol bol dereceli girin.

Her ne kadar Aim Lab katkı sağlasa da oyunu oyunda öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorum. FPS oyunları sadece aimden oluşmuyor maalesef. Belki de iyi bir Aim'e sahipsiniz ama movement, gamesens yönünden eksiksiniz veya yanlış fare hassasiyeti ile deniyorsunuz bir şeyleri. Sorunuza cevap olarak Valorant fare hassasiyeti ile aynı olduğundan emin olarak dozunda Aim Lab, poligon ve DM şeklinde günlük alıştırmanızı yaparsanız zamanla gelişiminizi gözlemlersiniz.

Bu aim nasıl gelişecek? Nasıl aim çalışmalıyım? Antrenman yapıyorum ama etksini göremiyorum. Valorant için soruyorum.
Ben günde 5-10 dakika civarı poligon giriyorum, devamında 4-5 maç ölüm maçı atarak elimi ısındırıyorum. Devamında dereceli oynaya oynaya gün içinde iyice aimim gelişiyor. Ama unutmayın, aiminizi geliştirmekte en büyük faktörlerden biri oyunu oynamaktır. Oyunu bolca oynadığınızda zaten gözle görülür bir fark hissedersiniz.

Geri
Yukarı