Valorant'ta Alt+Tab attıktan sonra PC donuyor

Valorant'ta Alt+Tab atıyorum ve ekranda herhangi bir yere bastığımda PC kilitleniyor sadece sesler geliyor. Herhangi bir şey yapamıyorum. Çözümü var mıdır?
Sevgili dostum bunu deneyip oldu/olmadı şeklinde dönüş yapar mısın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgili dostum bunu deneyip oldu/olmadı şeklinde dönüş yapar mısın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu yapınca sorun çözülmüyor ve fps drop oluyor

Güncel. Sorunum hala daha devam ediyor. Garip bir şekilde bilgisayar kitlendikten sonra reset atınca default giriş ekranı geliyor. Bir kere reset attıktan sonra bir daha olmuyor. Çok garip. İllaki oyuna girince bir kere donmak zorunda.

Ben araştırdım biraz. Sorunun kaynağı 10 Mayıs 2022'de çıkan KB5013943 isimli Windows 11 update.

İyide ondan sonra gelen bir güncelleme daha vardı. Onu yaptım hala düzelmedi. Böyle çözülmüyorsa, nasıl downgrade yapacağız?
Dediğim güncelleme ve sonrasında gelen güncellemelerde de veriyor bu hatayı. Nasıl sürüm düşürülür bilmiyorum.

Dediğim güncelleme ve sonrasında gelen güncellemelerde de veriyor bu hatayı. Nasıl sürüm düşürülür bilmiyorum.

Selam. Windows Update ayarları- güncelleştirme geçmişi-aşağıda güncelleştirmeleri kaldır derseniz orada son yüklediği güncelleştirmeler var. Eğer KB5013943 güncelleştirme yoksa daha güncel versiyonları silip bilgisayarınızı yeniden başlatıp aynı işlemleri tekrarlayın ta ki bu güncelleştirmeyi görene kadar. Bende de aynı sorun vardı dediğiniz gibi bu versiyonda sıkıntı varsa böylelikle sorunu çözmüş oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı