Valorant'ta Alt+Tab attıktan sonra PC donuyor

Selam. Windows Update ayarları- güncelleştirme geçmişi-aşağıda güncelleştirmeleri kaldır derseniz orada son yüklediği güncelleştirmeler var. Eğer KB5013943 güncelleştirme yoksa daha güncel versiyonları silip bilgisayarınızı yeniden başlatıp aynı işlemleri tekrarlayın ta ki bu güncelleştirmeyi görene kadar. Bende de aynı sorun vardı dediğiniz gibi bu versiyonda sıkıntı varsa böylelikle sorunu çözmüş oluruz.
Sağolun, deneyeceğim.

bende de aynı problem var sorunu çözemiyorum win11 kullanıyorum ancak win10 kullanıpta bu sorunu yaşayan arkadaşlarım da var kafayı yiyeceğim artık alt enter yaparak hallederseniz eğer donmuyor bilginiz olsun.

Bende de aynı problem var sorunu çözemiyorum Windows 11 kullanıyorum ancak Windows 10 kullanıpta bu sorunu yaşayan arkadaşlarım da var kafayı yiyeceğim artık alt enter yaparak hallederseniz eğer donmuyor bilginiz olsun.

Hocam ben kaldırdığım güncellemeden sonra tekrar Windows kendisi o güncellemeyi kurunca ben de inat edip tekrar kaldırdım o güncellemeyi bilgisayar tamamen kafayı yedi Valorant'ı açmamaya başladı. Sildim tekrar yükledim sonuç aynıydı. Format atıp temiz kurulum yapmak zorunda kaldım. Şu an çözümü en az hasarlı bir şekilde çözmeyi başardım. Bilgisayarı açınca tekrar yeniden başlatıyorum sonra oyuna girince hiçbir sorun olmuyor. Restart atmak bilgisayara zarar verdiği için bugünlerde hep onu yapıyorum aklınızda olsun.

Hocam ben kaldırdığım güncellemeden sonra tekrar Windows kendisi o güncellemeyi kurunca ben de inat edip tekrar kaldırdım o güncellemeyi bilgisayar tamamen kafayı yedi Valorant'ı açmamaya başladı. Sildim tekrar yükledim sonuç aynıydı. Format atıp temiz kurulum yapmak zorunda kaldım. Şu an çözümü en az hasarlı bir şekilde çözmeyi başardım. Bilgisayarı açınca tekrar yeniden başlatıyorum sonra oyuna girince hiçbir sorun olmuyor. Restart atmak bilgisayara zarar verdiği için bugünlerde hep onu yapıyorum aklınızda olsun.
Bende de aynı sorun var. Vay arkadaş her defasında açıp kapatıp tekrar mı açacağız pc'yi? Ben böyle saçma bir hata görmedim, sırf bu yüzden bazen oyuna giresim gelmiyor.

Kesin çözümü bulan birisi yazsa da rahat etsek.

Aga aynı sorun bende de vardı çözdüm bugün dur anlatayım önce ayarlar yaz oradan ekran yazan kısma gir oradan en aşağıda grafikler diye bir kutu var ona tıkla oradan varsayılan grafikler yazar ona bas en üstteki donanım hızlandırması GPU yazanı kapat ve PC'yi resle sonra bana teşekkür edip oyununa dönebilirsin.

Aga aynı sorun bende de vardı çözdüm bugün dur anlatayım önce ayarlar yaz oradan ekran yazan kısma gir oradan en aşağıda grafikler diye bir kutu var ona tıkla oradan varsayılan grafikler yazar ona bas en üstteki donanım hızlandırması GPU yazanı kapat ve PC'yi resle sonra bana teşekkür edip oyununa dönebilirsin.
Herhangi deneyen bir arkadaş var mı ?

Dostum vallaha sağolasın. Çoğu şeyi denemiştim olmamıştı. Sayende herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Yazıdan biraz zor anlaşılıyor. Ekran görüntüsünde bahsettiğin yerin neresi olduğunu ekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    107,7 KB · Görüntüleme: 969
kesin çözüm. emeğine sağlık

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı