Valorant'ta bağlı e-posta hesabı silindiği için e-posta değiştirmek mümkün mü?

Metro 1234

Zeptopat
Ben 2022 gibi Valorant'ta hesap açtım ve oynadım (11 yaşındaydım) fakat pc kastığı için oynamamaya karar verdim ve sildim. Şuan 13 yaşındayım ve internet kafelerde oynuyorum yani aktifim. E-posta hesabını sildim fakat silerken aklıma Valorant hesabı gelmedi ama şuan hesap hâlâ kullanılabilir. E-posta adresini değiştirebilmek için kod gönderiyor fakat kodu silinen e-postaya gönderdiği için giremiyorum. Tabiki hemen destek açtım faka hesabı 13 yaşında açmadığım için doğum tarihini ve hesabı ilk oynarken ki etkinlikler gibi kısımları salladım. Yani e-postayı değiştirilmeyebilirler. Eğer olmaz ise canlı destek ile bu olayı anlatmamın yolu var mı ?

Ben 2022 gibi Valorant'ta hesap açtım ve oynadım (11 yaşındaydım) fakat PC kastığı için oynamamaya karar verdim ve sildim. Şu an 13 yaşındayım ve internet kafelerde oynuyorum yani aktifim. E-posta hesabını sildim fakat silerken aklıma Valorant hesabı gelmedi ama şu an hesap hâlâ kullanılabilir. E-posta adresini değiştirebilmek için kod gönderiyor fakat kodu silinen e-postaya gönderdiği için giremiyorum. Tabii ki hemen destek açtım faka hesabı 13 yaşında açmadığım için doğum tarihini ve hesabı ilk oynarken ki etkinlikler gibi kısımları salladım. Yani e-postayı değiştirilmeyebilirler. Eğer olmaz ise canlı destek ile bu olayı anlatmamın yolu var mı?

Hesapta skin vesaire yoksa aç yeni hesap oradan devam et.

Ben 2022 gibi Valorant'ta hesap açtım ve oynadım (11 yaşındaydım) fakat pc kastığı için oynamamaya karar verdim ve sildim. Şuan 13 yaşındayım ve internet kafelerde oynuyorum yani aktifim. E-posta hesabını sildim fakat silerken aklıma Valorant hesabı gelmedi ama şuan hesap hâlâ kullanılabilir. E-posta adresini değiştirebilmek için kod gönderiyor fakat kodu silinen e-postaya gönderdiği için giremiyorum. Tabiki hemen destek açtım faka hesabı 13 yaşında açmadığım için doğum tarihini ve hesabı ilk oynarken ki etkinlikler gibi kısımları salladım. Yani e-postayı değiştirilmeyebilirler. Eğer olmaz ise canlı destek ile bu olayı anlatmamın yolu var mı ?
Destek ekibi açtığın bilette sana belli başlı sorular sorarak hesap senin mi değil mi diye kontrol eder, senin olduğuna kanaat getirirse (hesapla ilgili sorulara doğru cevaplar verirsen) E-Postanı değiştirir. Bu sorularda genellikle hesabın ilk maili gibi belirleyici şeyler soruluyor.
Hesapta skin vesaire yoksa aç yeni hesap oradan devam et.
Sence bu konu sahibinin aklına gelmemiş midir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı