Valorant'ta boş yere hileden ban yedim

SemihBulut

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta hile kullanmama rağmen ban yedim açtırmanın bir yolu var mıdır? Ve oyun sözde beni hile açtığım için banlamış.

Valorant CSGO Rainbow LOL gibi oyunlarda hileden ban yediysen %99 suçlusundur. Bunlar bariz şekilde anlaşılıyor.
Bu aralar bir sürü böyle konu açılıyor Valorant ile ilgili, belki bir hata söz konusudur.

Haksız yediysen desteğe yazarsın ve banını açarlar. Birkaç kişinin destek tarafından banı açıldığına şahit oldum. Eğer açmazlarsa hileden yemişsinizdir.

Bu aralar bir sürü böyle konu açılıyor Valorant ile ilgili, belki bir hata söz konusudur.
Easy Anti Cheat ban atmış ben bir şey yapmadım diyor, genel olarak konular da tartışmalılar. He ben de ban yemiş birisi olarak ilk başta yapmamıştır diyerek bakıyorum ancak Valorant dan hileden haksız ban yemek imkansız gibi bir şey.

Valorant'ta hile kullanmama rağmen ban yedim açtırmanın bir yolu var mıdır? Ve oyun sözde beni hile açtığım için banlamış.

Başka oyunlarda hile açtıysan ya da bilgisayarına hile programı indirdiysen Vanguard algılayıp hesabına ban atıyor diye biliyorum.

Buyurun bir de sadece klavye sesi çıkartan bir program kullanıyordum bu etkiler mi?

Dosya Ekleri

• Riot Client Main 26.03.2022 19_05_36.png
    Riot Client Main 26.03.2022 19_05_36.png
    892,3 KB · Görüntüleme: 77

Geri
Yukarı