Valorant'ta haksız yere ban yedim

Kendim de yıllardır hile kullanan birisiyim. Oyun durduk yere neden banlasın? Madem çok biliyorsun ya, söyle bakalım.
Bende Valorant'ta +50 hesap banlatmış biri olarak söylüyorum hile açmasak bile ban atabiliyorlar. Zaten söyledim ekran görüntüsü alma methodu ile banlamış olabilir. Yada oyun içine etki etmeyen 3.parti bir yazılımı hile olarak algılamış olabilir. Çünkü bazı hileler oyunun DLL lerine dokunmadan sadece görüntü ile(Color Bot) çalışabiliyor. Yani diğer uygulamalar da tetiklemiş olabilir.

İlla Valorant'ta hile açmana gerek yok, Vanguard açıkken arkada hile programı ya da benzeri şeyler açmayacaksın. Vanguard affetmez, konu sahibinin ticketini de olumsuz olarak değerlendirecekler zaten. Açmayacaklar o banı, şimdiden geçmiş olsun.

Öncelikle geçmiş olsun hocam süresiz dediğine bakmayın desteğe yazarsanız 3 ay verir bende yedim hile kullanmamama rağmen ve geri açmadılar o yüzden geçmiş olsun ama banınız var diye spoofer kullanmayın ileride banınız açılsa bile açmazlar.
İlla Valorant'ta hile açmana gerek yok, Vanguard açıkken arkada hile programı ya da benzeri şeyler açmayacaksın. Vanguard affetmez, konu sahibinin ticketini de olumsuz olarak değerlendirecekler zaten. Açmayacaklar o banı, şimdiden geçmiş olsun.

Evet hocam haklısınız crack uygulamalar kullandığınızda bile banlayabilirler.

Geri
Yukarı