Çözüldü Valorant'ta çözünürlük değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cansxrk

Picopat
Valorant'a girdim ve mouse imlecine değil de birz daha sol alt çaprazına basıyor. Ayarlara filan girmek içinde alt+enter yapıyorum pencereye alınca düzeliyor. Ayarlarda tam ekran ayarlayınacda çözünürlük değiştremiyorum, özel yazıyor ve tam ekrana geçince gene o mouse sorunu oluyor. Çözünürlük de acayip düşük oluyor.

Ekran görüntüsü 2024-04-04 155220.png

Çözüm
Valorant'a girdim ve mouse imlecine değil de birz daha sol alt çaprazına basıyor. Ayarlara filan girmek içinde alt+enter yapıyorum pencereye alınca düzeliyor. Ayarlarda tam ekran ayarlayınacda çözünürlük değiştremiyorum, özel yazıyor ve tam ekrana geçince gene o mouse sorunu oluyor. Çözünürlük de acayip düşük oluyor.

Eki Görüntüle 2158801

Pencereli tam ekran deneyin. Altta ki Letterboxu Doldur ile değiştirin.

Eki Görüntüle 2158801

Pencereli tam ekran deneyin. Altta ki Letterboxu Doldur ile değiştirin.

Çözüm
Pencereli tam ekran deneyin. Altta ki letterboxu doldur ile değiştirin.

Değiştirilmiyor letterboxta kalıyor.

Pencereli tam ekran deneyin. Altta ki letterboxu doldur ile değiştirin.

Hocam benim hatammıs dediğini yaptım tam ekran olunca kilidi açıldı yaptım düzeldi şimdi ekran. Tek sorun çözünürük değişemiyorumda oda CSdeki gibi vücut büyütme yok galiba yapmama gerek yok. Anlık FPS düşmesi yiyordum V-Sync ve FPS sınırlama açınca düzeldi belki aynı sorunu yaşayan görür diye bunu da söyleyeyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı