Çözüldü Dying Light'da çözünürlük değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Dying Light oynuyorum fakat FPS değerim düşük. Bunu düzeltmek için çözünürlüğü 4:3 yapmak istiyorum fakat görüntü ayarlarından tam ekran yapmama rağmen çözünürlük değişmiyor. Nasıl yapacağımı anlatırsanız çok müteşekkir olurum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dying Light oynuyorum fakat FPS değerim düşük. Bunu düzeltmek için çözünürlüğü 4:3 yapmak istiyorum fakat görüntü ayarlarından tam ekran yapmama rağmen çözünürlük değişmiyor. Nasıl yapacağımı anlatırsanız çok müteşekkir olurum. İyi sosyaller.

Low Spec Experience ile istediğin çözünürlükte oynayabilirsin.

Çözüm
DL için minimum gereksinimi karşılayacak bileşenlerin yoksa düşük çözünürlükte oynamanın çok bir yararı olmayacak. Yine de başlatma kodlarına mesela "-w 640 -h 480" yazarak çözünürlüğü 640x480'e ayarlayabilirsin. Tabi monitörünün, oraya yazdığın çözünürlüğü desteklemesi gerekiyor. Oyun içinden değişmemesinin sebebi bu olabilir ayrıca.

DL için minimum gereksinimi karşılayacak bir ekran kartı kullanmıyorsan 4:3'te oynamanın çok bir yararı olmayacak. Yine de başlatma kodlarına mesela "-w 640 -h 480" yazarak çözünürlüğü 640x480'e ayarlayabilirsin. Tabi monitörünün, oraya yazdığın çözünürlüğü desteklemesi gerekiyor. Oyun içinden değişmemesinin sebebi bu olabilir ayrıca.
Geçen sene de oynuyordum oyunu 4:3e aldığımı ve fpsnin arttığını hatırlıyorum fakat bu sefer neden oldu anlayamadım.
Uygulamayı kullanırken programı otomatik olarak bulmuyor konumunu bulmamı istiyor fakat bulamıyorum.Nerden bulabileceğimi biliyor musunuz?

Çok teşekkür ederim dostum.

Rica ederim biraz geç oldu :D
Geçen sene de oynuyordum oyunu 4:3e aldığımı ve FPS'nin arttığını hatırlıyorum fakat bu sefer neden oldu anlayamadım.

Uygulamayı kullanırken programı otomatik olarak bulmuyor konumunu bulmamı istiyor fakat bulamıyorum. Nereden bulabileceğimi biliyor musunuz?

Oyunun dosya konumunu seçin nerede kurulu ise.

Geri
Yukarı