Valorant'ta çok arkalanmak

• Konuyu başlatan tkg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Valorant çok arkalanıyorum. Ölüm-kalım maçında 10 defa arkalanıyorum. Noob muyum diye sorarsanız Derecesis'te 10 kill üstü alıyorum her zaman.

Ölüm-kalım maçında arkalanmanız normal hocam. Herkes rastgele yerlerde doğuyor bu şansınıza bağlı. Ayrıca 10 kill pek bir şey değil kendinizi geliştirmenizi öneririm. Nasıl geliştiririm dersenizde şöyle şunu bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca 10 kill pek bir şey değil kendinizi geliştirmenizi öneririm. Nasıl geliştiririm dersenizde şöyle şunu bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant Poligonu aim geliştirmek için çok yetersiz kalıyor. Sadece ısınmak için kullanılabilir bence. Aim geliştirebilmek için düzenli Aim Lab programı veya Kovaak öneririm.

Hocam, videoyu izlerseniz anlarsınız. Tabii ki tek başına yeterli değil, ama bu videoyu uygulamanızı öneriyorum.

Videoyu çıktığı gün izledim hocam zaten. Şahsen benim hiç beğenmediğim saçma ve yorucu bir program. Günde harcayacağınız bu saati aim geliştirme programında harcamak daha verimli olacaktır. Videoda dediği gibi deathmatch ve rekabetçi atmak önemli ama.

Videoyu çıktığı gün izledim hocam zaten. Şahsen benim hiç beğenmediğim saçma ve yorucu bir program. Günde harcayacağınız bu saati aim geliştirme programında harcamak daha verimli olacaktır. Videoda dediği gibi deathmatch ve rekabetçi atmak önemli ama.

Nasıl isterseniz hocam, ben sadece yararı dokunur diye söyledim.

Geri
Yukarı