Valorant'ta çok fazla eksi yemek

Yagiz3461

Hectopat
Arkadaşlar, rankım bronz 3 idi. Her maç, ya 1. ya 2. oluyordum fakat sürekli kaybediyorum. Bir günde Bronz 1, 30 kademe puanına düştüm. Anlamadığım şey şu ki, benim 23 vurduğum maçta -22 yer iken 15 vuran arkadaşım -11 yiyor. Sebebi nedir?

Arkadaşlar, rankım bronz 3 idi. Her maç, ya 1. ya 2. oluyordum fakat sürekli kaybediyorum. Bir günde bronz 1, 30 kademe puanına düştüm. Anlamadığım şey şu ki, benim 23 vurduğum maçta -22 yer iken 15 vuran arkadaşım -11 yiyor. Sebebi nedir?

Oranlara bağlı arkadaşınız hesabı yeni açıp çok az lose almışsa ona daha az -lp verir.

Arkadaşın senin ile aynı elo da mı ? Bu arada konu dışı rank çıkamıyorsan yardımcı olabilirim. Arkadaşın elo hell'e düşmüş olabilir.

Arkadaşlar, rankım bronz 3 idi. Her maç, ya 1. ya 2. oluyordum fakat sürekli kaybediyorum. Bir günde bronz 1, 30 kademe puanına düştüm. Anlamadığım şey şu ki, benim 23 vurduğum maçta -22 yer iken 15 vuran arkadaşım -11 yiyor. Sebebi nedir?

Silver 2 hesabım var. Eğer istersen birlikte girebiliriz arkadaşında gelir. Hak ettiğin rütbeye ulaşırsın en kötü Silver 1.

Geri
Yukarı