Valorant'ta CS:GO benzeri ayar var mı?

rocpai212

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
CS:GO interp ayarı var biliyorsunuz cl_interp_ratio 1 yapınca oyunum acayip derecede akıcı oluyor ve çok daha iyi mermiler gidiyor bende.
Bu interp ayarı Valorant oyununda var mı?
Lütfen bilgisi olanlar yazsın.

Son düzenleme:
Hocam 8 senelik CS oyuncusuyum 1.3 ile başladım hala devam ediyorum yapma lütfen, sorunun cevabına gelirsek Valorant'ta öyle olay yok.

Hocam bunun yılla ne alakası var cl_interp_ratio 1 ayarını yapınca bende gayet akıcı ve mermiler iyi gidiyor. Neden yalan söyleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cl_interp_ratio 1 gecikmeyi düşürür ama paket kaybına kerşı korunmasız yapar. Calyx'e göre 20 civarı pingin varsa yapılmalıdır. Xantares'e göre senin dediğin gibi mermiler daha iyi gidiyor hemde evdeki internetimle demişti.

Cl_interp_ratio 1 gecikmeyi düşürür ama paket kaybına kerşı korunmasız yapar. Calyx'e göre 20 civarı pingin varsa yapılmalıdır. Xantares'e göre senin dediğin gibi mermiler daha iyi gidiyor hem de evdeki internetimle demişti.

Aynen öyle bende Xantares'den duyup denemiştim gerçekten gözle görülür bir akıcılık sağlıyor
Keşke bu ayar Valorant'ta da olsa

Hocam 8 senelik CS oyuncusuyum 1.3 ile başladım hala devam ediyorum yapma lütfen, sorunun cevabına gelirsek valorant'ta öyle olay yok.
8 Senelik CS oyuncususunuz daha basit kodları ve ne işe yaradıklarını bilmeden yorum yapıyorsunuz. Bununla da kalmayıp arkadaşın doğru bildiği şeyi yanlışmış gibi lanse ediyorsunuz. Lütfen araştırmanızı yapın bir konu hakkında yorum yapmadan önce.

Interpolation ne demektir ve fps oyunları için ne kadar önemli olduğunu araştırın. Interpolation bir nevi clientside-serverside arası görüntü aktarımını optimize eder. Interpolation ayarı ile oynanarak clientside'a gelen geri-bildirim optimize edilebilir. Böylelikle mermiler&oyuncular vs. çok daha verimli bir feedback gönderir. Yani özetle "mermiler daha iyi gidiyor" demek tam olarak doğru olmasa da daha verimli bir feedback kısaca diğer bir deyişle "mermilerin daha iyi gitmesi" diyebiliriz.

Detaylı açıklama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant için böyle bir ayar bulunmuyor.

Son düzenleme:
8 Senelik CS oyuncususunuz daha basit kodları ve ne işe yaradıklarını bilmeden yorum yapıyorsunuz. Bununla da kalmayıp arkadaşın doğru bildiği şeyi yanlışmış gibi lanse ediyorsunuz. Lütfen araştırmanızı yapın bir konu hakkında yorum yapmadan önce.

Interpolation ne demektir ve fps oyunları için ne kadar önemli olduğunu araştırın. Interpolation bir nevi clientside-serverside arası görüntü aktarımını optimize eder. Interpolation ayarı ile oynanarak clientside'a gelen geri-bildirim optimize edilebilir. Böylelikle mermiler&oyuncular vs. çok daha verimli bir feedback gönderir. Yani özetle "mermiler daha iyi gidiyor" demek tam olarak doğru olmasa da daha verimli bir feedback kısaca diğer bir deyişle "mermilerin daha iyi gitmesi" diyebiliriz.

Detaylı açıklama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant için böyle bir ayar bulunmuyor.
Dostum adam 10 ping ile oynamıyor ki, ne alakası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı