Valorant'ta dava açabilir miyim?

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bugün Valorant oynarken karşı takıma toxic bir kişi geldi. Ya da çocuk. İlk elleri kazandıktan sonra ez falan dedi. Kafaya takmadım. Daha sonradan aşağıdaki eke bıraktığım lafları söyledi. Sonradan lobi gel, korktun mu gibi laflar etti. Bu arada daha fazla küfür etmişti fakat Valorant'ta sohbette belli bir yere kadar yukarı çıkabiliyorsunuz. Bende korkutmak için bunun suç olduğunu falan söyledim. Dava açabileceğimi söyledim. Klasik yani :D. Fakat ben aklıma taktım. 13 yaşındayım ve elimde ise dava açmak istiyorum. Hem tehdit, hem de hakaret etti. Açabilir miyim? Aşağıdaki eklere bıraktım söylediklerini. Bu arada ben karşı tarafa hiç küfür etmedim. Komik çocuk dedim sadece. Teşekkürler.

kanıt 1.png

kanıt 2.png

kanıt 3.png

kanıt 4.png

kanıt 5.png

kanıt 6.png

Not: sayın moderasyon ekibi. Küfürleri, tehditi ve hakareti göstermek için, daha detaylı bilgi için fotoğrafları koydum. Umarım ceza yemem :(.

Son düzenleme:
Merhaba. Bugün Valorant oynarken karşı takıma toxic bir kişi geldi. Ya da çocuk. İlk elleri kazandıktan sonra ez falan dedi. Kafaya takmadım. Daha sonradan aşağıdaki eke bıraktığım lafları söyledi. Sonradan lobi gel, korktun mu gibi laflar etti. Bu arada daha fazla küfür etmişti fakat Valorant'ta sohbette belli bir yere kadar yukarı çıkabiliyorsunuz. Bende korkutmak için bunun suç olduğunu falan söyledim. Dava açabileceğimi söyledim. Klasik yani :D. Fakat ben aklıma taktım. 13 yaşındayım ve elimde ise dava açmak istiyorum. Hem tehdit, hem de hakaret etti. Açabilir miyim? Aşağıdaki eklere bıraktım söylediklerini. Bu arada ben karşı tarafa hiç küfür etmedim. Komik çocuk dedim sadece. Teşekkürler.

Not: sayın moderasyon ekibi. Küfürleri, tehditi ve hakareti göstermek için, daha detaylı bilgi için fotoğrafları koydum. Umarım ceza yemem :(.
Oyunu oynamazsın olur biter. Küfür her yerde var.

Efendim böyle hafif hakaretler sanal dünyada suç olarak geçmiyor. Ağır küfürler etseydi bir ihtimalle adli işlem başlatılabilirdi ama böyle 2 kelimelik hakaret ile hiçbir şey yapamazsınız.

Anladım. Dediğim gibi karşı tarafa bir küfür, hakaret etmedim. Karşı taraf bana bir şey yapabilir mi? Yani bana lobi gel. Korktun mu gibi kelimeler etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada o arkadaş şu an Technopat'te ise selam olsun :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı