Valorant'ta demirden çıkamamak

Madem 37 vurabiliyorsun, her oyun vur 2 günde altın ol.

10 maçının 9'unda 6 vurup 1'inde 37 vurunca iyi oyuncu olmazsın.

Her el 37 vuramaz savunmada tuttuğun taraftan gelmezlerse kill bile alamayabilirsin 37 gayet iyi bir kill çoğu maç takımı tasırım fakat 37 hiç görmedim.

Demirde olanlar zaten oyunu çok oynamadıkları için, çok takmadıkları için demirdeler. Sende demirdesin çünkü demirde olman gerektiği için. Ben 2 saatte çıkarım demirden ama mesela kaç haftadır platta takılıyım demek ki plat benim ligim. Demirde senin ligin işte. Lig atlamak istiyorsan oyunu daha çok oynamalısın, ruhsuz gibi. Aim geliştirmelisin, oyun bilgini, harita bilgini, ajan bilgini geliştirmelisin. Ama dediğim gibi sen sadece öylesine oynadığın için hiç biri umrunda değil bu yüzden demirdesin.

Demirde olanlar zaten oyunu çok oynamadıkları için, çok takmadıkları için demirdeler. Sende demirdesin çünkü demirde olman gerektiği için. Ben 2 saatte çıkarım demirden ama mesela kaç haftadır platta takılıyım demek ki plat benim ligim. Demirde senin ligin işte. Lig atlamak istiyorsan oyunu daha çok oynamalısın, ruhsuz gibi. Aim geliştirmelisin, oyun bilgini, harita bilgini, ajan bilgini geliştirmelisin. Ama dediğim gibi sen sadece öylesine oynadığın için hiçbiri umurunda değil bu yüzden demirdesin.

Artı olarak heyecanın varsa heyecanını yenmelisin örnek olarak ben adamın karsısında heyecandan o kadar elim titriyor ki etrafa sıkıyorum. Bir de platta takılı kalınca plat senin ligin olmuyor takım oyunu olduğu için takım da bir kisi bile vurmazsa tur kaybedilir. Ben çok iyi oynuyorum fakat bronzdan çıkamıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı