Valorant'ta Gold 2'den çıkamamak

Şimdi bu söylediğim şeyi bazılarınız çok yanlış anlayacak ama gençler, kötü oynadığınız için çıkamıyorsunuz. Nice maçlar solo carry attım. Eğer adam vuruyor ve hala maç kaybediyorsanız, oyun bilginiz yoktur. Bu kadar net. Kill sayınız kadar, o kill sayısına nasıl ulaştığınız da önemli.
Kusura bakmayın ama ben 26 yaşında, ımmortal 2 ve altı maçları tek başıma carry atabiliyor ve Win Rate %70'lere vurdurabiliyorsam, siz genç yaşınızda bahaneler üretmeyi bırakıp biraz kendi hatalarınızla başlarsanız neler yapabilirsiniz düşünün.
Kötü oynuyorsun dedim diye arkadaşlar hemen triggerlanmışlar. Sakin olun. Elmas eloya ulaştığı gibi smurf hesapta 30 vurdum maç kaybettim diyerek bir yere ulaşamazsınız.
GameSatış'da marketim var, ücretli/ücretsiz koçluklar yaptım. Şu an koçluk yaptığım 15-16 yaşında çocuklar immortal elo altına düşmüyorlar. Başta bunları yanlış yapıyorsun dediğimde kızsalar da şu an kendileri haklı olduğumu söylüyor. Olaya geniş açıdan bakmak lazım.
Bu arada immortal elo da iyi bir elo değil. Amacım ego falan değil, kaldı ki profesyonel olma gibi bir hayalim falan da yok. Rekabeti seven birisiyim, oynadığım her oyunu üst seviyede veya üste yakın oynadım. Rekabetçi oyunlarda işlerin nasıl yürüdüğünü artık az buçuk biliyorum.
Chamber nerfinden sonra oyundan zevk almadığım için sadece eloboost yapmak için giriyorum. Tracker profilim herkese açık, buyurun bakın.

1676048975150.png

Geri
Yukarı