Valorant'ta dereceli ban açtırılabilir mi?

MrOpposite

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar maçın son roundunda internet gitti diye geri giremedim sonra da 14 gün ban yedim. Neyse bilet attım geri döneceğiz dediler sonra bir bot "şu anda kısıtlama hakkında daha fazla bilgi sunamıyoruz. " dedi ve biletime çözüldü yazıldı. Hep aynı bot aynı cevabı veriyor çıldıracağım gerçek bir insanla konuşmanın yolu falan yok mu abi 14 gün ne?

Arkadaşlar maçın son roundunda internet gitti diye geri giremedim sonra da 14 gün ban yedim. Neyse bilet attım geri döneceğiz dediler sonra bir bot "şu anda kısıtlama hakkında daha fazla bilgi sunamıyoruz. " dedi ve biletime çözüldü yazıldı. Hep aynı bot aynı cevabı veriyor çıldıracağım gerçek bir insanla konuşmanın yolu falan yok mu abi 14 gün ne?
14 gün yediysen kaçarı yok 14 gün bekleyeceksin, demek ki ilk defa olmamış ki sürekli bu çıkmaları tekrarladığın için ban yemişsin yapacak bir şey yok.

Riot bu konuda çok katı. Sürekli çıkma söz konusuysa 14 gün bekleyeceksin ki zaten çıkmasan 14 gün vermezdi.

Arkadaşlar ben önceden yine aynı sebebpten dolayı son rauntta oyundan atıldım. Evet yalan yapyıorum gibi görünebilir ama vallahi billahi son rauntta atmıştı önceden. O da 1 hafta önceydi.

Yan hesaptan oynasam sıkıntı olur mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı