Valorant'ta haksız 64 saat rekabetçi ban

Miraçgamer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün Valorant'ta dereceli maç oynarken bir anda ekranda berabere yazısı çıktı ve maç bitti. Sonra başka bir maça girmeden oyunu kapattım ve yeniden açtığımda 64 saat rekabetçi ban yediğimi gördüm. Merak edip karşılaşma geçmişine baktım ancak herhangi AFK kaldığım bir maçı görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün yine oynarken oyunun ortalarında 2 kişi oyundan çıktı, 3v5 oyun attık haliyle kaybettik. Çok lanet bir oyun, kitlesi de (çoğunluğu) öyle maalesef (elo farkı da yok neredeyse her eloda oynadım). Herif oyunculara küsüyor, parası olmasına rağmen silah atmıyor, Sage ise can vermiyor kaldırmıyor falan. CS:GO'nun gözünü seveyim valla ama hileler olmasa işte...

Birine birşey yazmışsındır ya da söylemişsindir, bende çok banlatıyorum öyle küfür edenleri vs sen ettin demiyorum ama riot afk kaldın diye 64 saat ban atmaz. elektrikler kesildi 3 maç afk kaldım 1 saat ban yedim sadece.
Bugün yine oynarken oyunun ortalarında 2 kişi oyundan çıktı, 3v5 oyun attık haliyle kaybettik. Çok lanet bir oyun, kitlesi de (çoğunluğu) öyle maalesef (elo farkı da yok neredeyse her eloda oynadım). Herif oyunculara küsüyor, parası olmasına rağmen silah atmıyor, Sage ise can vermiyor kaldırmıyor falan. CS:GO'nun gözünü seveyim valla ama hileler olmasa işte...
Hileler yüzünden bıraktım cs yi birde rus toxic veletlerden bıktım :D hileler olmasa valoya başlamazdım ama güzel oyun.

Geri
Yukarı