Valorant'ta Fatih Phantom vs İyon Phantom

MvpKuzy

Femtopat
Daha fazla  
Mağazama İyon Phantom geldi. Fatih Phantom mu İyon Phantom mu alsam konusunda kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Mağazama İyon Phantom geldi. Fatih Phantom mu İyon Phantom mu alsam konusunda kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Hangisi içine sinecekse onu al. Sen hangisini alırsan al bir süre sonra sıkılacaksın fakat burada önemli etken senin için hangisi daha geç sıkacak olması. Fatih Phantom yeni geldi şans verebilirsin.

Karşılaştırma yapman hata olmuş, tier list yaptığımız zaman iyon phtantom farklı bir tier diğerleri ondan sonra başlıyor.

Karşılaştırma yapman hata olmuş, tier list yaptığımız zaman iyon phtantom farklı bir tier diğerleri ondan sonra başlıyor.

Kişiden kişiye değişir tier liste göre alınmaz hiçbir skin. Hoşuna gidecek şeyi alması mantıklı.

Kişiden kişiye değişir tier liste göre alınmaz hiçbir skin. Hoşuna gidecek şeyi alması mantıklı.

Yok güzel olduğunu belirtmek için böyle söyledim, insanlar default sese sahip oniyi ilk 3E falan koyuyorlar.

Skin olayı göreceli kavram. Örneğin A skini bana göre güzel gözükür, sana göre de kötü gözükür. Gözüne hangisi daha hoş geliyorsa onu al derim. Hangisi seni fiyat yönünden sıkıntıya sokmayacaksa onu al derim. Valorant oynamadığım için kaç VP olduklarını bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı