Valorant'ta haksız yere ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rude Player

Hectopat
Daha fazla  
Evet öncelikle ben hayatım da böyle bir saçmalık görmedim.

Bilgisayarıma virüs bulaştı o sırada oyun oynuyordum ve ban yedim cihaz banı, ben Valorant'ı seviyorum. Fakat yaptıkları çok saçma bilet attığım da oto yanıt sistemiyle yanıt veriyorlar. O kadar emeğim ve 2 tane de hesabım yasaklandı banım mart ayında açılacakmış. Anakartım eski bir anakart ve yenisini alacak gücüm yok. Sistem özelliklerim bunlar buna uygun spoofer bulma imkanınız var mı bilmiyorum ama bu Vanguard sisteminin berbat çalıştığını belirtmek isterim. Millet cayır cayır video çekiyor hileyle banlanmıyor ben hile yapmadan haksız yere ban yedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden saygılarımla sevgili technopat.net ailesi.

Sistem özelliklerim Phenom II X4 965, RX 550 ve 8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öncelikle ben hayatım da böyle bir saçmalık görmedim.

Bilgisayarıma virüs bulaştı o sırada oyun oynuyordum ve ban yedim cihaz banı, ben Valorant'ı seviyorum. Fakat yaptıkları çok saçma bilet attığım da oto yanıt sistemiyle yanıt veriyorlar. O kadar emeğim ve 2 tane de hesabım yasaklandı banım mart ayında açılacakmış. Anakartım eski bir anakart ve yenisini alacak gücüm yok. Sistem özelliklerim bunlar buna uygun spoofer bulma imkanınız var mı bilmiyorum ama bu Vanguard sisteminin berbat çalıştığını belirtmek isterim. Millet cayır cayır video çekiyor hileyle banlanmıyor ben hile yapmadan haksız yere ban yedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden saygılarımla sevgili technopat.net ailesi.

Sistem özelliklerim Phenom II X4 965, RX 550 ve 8 GB RAM.
Hocam maalesef çok oluyor bu vakalar, Ticket'a atılan mesajı atar mısınız bize de.

Hile yaparsan tabii banlanırsın, saçmalık değil. Oldukça normal, spoofer konusuna gelecek olursak da ücretsiz spooferlerin iş yapacağını sanmıyorum.
Arkadaş hile yapmadım virüs diyor.

Hocam maalesef çok oluyor bu vakalar, Ticket'a atılan mesajı atar mısınız bize de.

Arkadaş hile yapmadım virüs diyor.

Hile yapmadım diyenlerin %99.9'u başka oyunların ya da Valorant'in hilesini yüklemiş oluyor. Ayrıca virüs söz konusuysa Av'den silinen virüsün bilgilerini alsın kaydı öyle oluştursun. 2 yıldır arkadaşlarımla birlikte non-stop oynadığım oyunda, bilgisayarımda Cheat Engine yüklü olmasına rağmen ben ban yemediysem, kimse yemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile yapmadım diyenlerin %99.9'u başka oyunların ya da Valorant'in hilesini yüklemiş oluyor. Ayrıca virüs söz konusuysa Av'den silinen virüsün bilgilerini alsın kaydı öyle oluştursun. 2 yıldır arkadaşlarımla birlikte non-stop oynadığım oyunda, bilgisayarımda Cheat Engine yüklü olmasına rağmen ben ban yemediysem, kimse yemez.
Bir arkadaşım (uygulama adını hatırlamıyorum) Konsol kumandasına klavye tuşu atayabildiğiniz bir uygulama yüzünden ban yemişti. İşin komik tarafı oyunda kullanmadı..

@reptile virüse suç atmak yeni moda oldu sanırım. Önceden Riot haksız banlıyor derlerdi, şimdi virüs yüzünden banlananlar da ortaya çıktı :D Hiçbir oyun, durduk yere bir oyuncusunu banlamaz. Banladığını varsayalım, haksız yere atılan ban genellikle kısa süre içerisinde açılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı