Valorant'ta hangi vandal skinini almalıyım?

• Konuyu başlatan Ranny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 633
RGX alınabilir hiç skin almadıysanız almamanızı öneririm. Bağımlılık yaptığını söyleyenler var.

Bağımlılık yaptığı doğru bir kere alayım bende de olsun dedim hesapta şu an 3 tane vandal skini var :D normalde hiçbir oyuna kozmetik için para yatırmam ama Valorant bu işi yapıyor.

Rgx alınabilir hiç skin almadıysanız almamanızı öneririm. Bağımlılık yaptığını söyleyenler var.
Açıkcası ilk başta instagramda satılan skinli valorant hesaplarına bakıyordum ama güvenemedim. Birde arkadaşım oradan dolandırılınca artık kendim skin almayı tercih ediyorum. Zaten çok almayı düşünmüyorum bi vandal phantom bide bıçak falan alıp daha bir şey almam diye düşünüyorum.

Öncelikle selam. Valorant'ta vandal skini almayı düşünüyorum. Tabii hangi skini almam gerektiği konusunda bir fikrim yok. Hem animasyonu hem de hissiyatı bakımından güzel bir vandal arıyorum. Sizce hangi vandalı almalıyım?

Zevkler ve renkler hocam mesela ben Neptün Van'daki yagmacidan daha çok beğeniyorum size de hangisi uygunsa onu tercih edebilirizsiniz.

Açıkcası ilk başta instagramda satılan skinli valorant hesaplarına bakıyordum ama güvenemedim. Birde arkadaşım oradan dolandırılınca artık kendim skin almayı tercih ediyorum. Zaten çok almayı düşünmüyorum bi vandal phantom bide bıçak falan alıp daha bir şey almam diye düşünüyorum.
İnstagrama asla güvenmeyin bir de arkadaşın dediği gibi ya hesapta dursun çok da önemli değil diyosanız ALMAYIN. Hesapta 1 tane vandal dursun diye başladım şuan 2000TL yatıyo hesapta.

Işık Muhafızları, İyon, Asil.

İnstagrama asla güvenmeyin bir de arkadaşın dediği gibi ya hesapta dursun çok da önemli değil diyosanız ALMAYIN. Hesapta 1 tane vandal dursun diye başladım şuan 2000TL yatıyo hesapta.
Aslında oyun almayı düşünüyordum. Tabii zamlardan sonra ne alıcağıma çok karar veremedim. Birde kasa açma sitelerine baktım ama valorant daha mantıklı geldi

Aslında vp aldım diyelim istediğim skin gelene kadar kim bilir ne kadar vakit geçer

Geri
Yukarı