Valorant'ta iade sistemi nasıl işler?

ArimaSunn

Picopat
Daha fazla  
Valorant'ta 1 ay önce Yağmacı Karambit aldım. severek kullanıyorum fakat yeni gelen bıçak çok hoşuma gitti ve karambiti iade etmek istiyorum. Arkadaşlarım rengini iade edince bıçak da iade ediliyor diyor ama ben pek emin olamadım bilen var mı?

2 Haftayı geçmediği sürece yükseltilmemiş skinleri iade edebilirsin. Ayrıca tek sefere mahsus 1 senesini doldurmamış skinleri yükseltsen de iade edebilirsin diye biliyorum.

Arkadaşlarım rengini iade edince bıçak da iade ediliyor diyor ama ben pek emin olamadım bilen var mı?

Derken tam olarak ne sormaya calistiniz?

1 kereye mahsuz iade edebiliriniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 Haftayı geçmediği sürece yükseltilmemiş skinleri iade edebilirsin. Ayrıca tek sefere mahsus 1 senesini doldurmamış skinleri yükseltsen de iade edebilirsin diye biliyorum.
İade etme ekranında skinler değil de geçen ay aldığım bıçak renkleri ve 2 yıl önce aldığım vandalın rengini gösteriyor. Kafam karıştı rengi iade edersem skin de iade edilir mi diye. Teşekkür ederim cevabın için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Silah veya bıçak rengini iade edersem skin de iade olur mu? Attığınız videoyu izledim fakat dediğim gibi iade etme kısmında skinler yerine renkler gözüküyor sadece. Fotoğrafını gönderecektim fakat şu an site açılmıyor.

Rica etsem attigim mesaji cozum olarak isaretler misin? Rapora tiklayip çözümü sececeksin.

Geri
Yukarı